Panel používateľa

Akumulačný zásobník TÚV s tepelným čerpadlom Dimplex DHW 300

Akumulačný zásobník TÚV s tepelným čerpadlom Dimplex DHW 300

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OSVEDČENÝ MODEL

Optimálne celoročné riešenie zabezpečenie TÚV v nových či existujúcich rodinných domoch, penziónoch, na chatách, ubytovniach... ponúka zásobník pre ohrev teplej vody (objem 289l) s vlastným tepelným čerpadlom zodpovedajúceho výkonu. Toto kompaktné zariadenie odoberá teplo v miestnostiach s nechcenými tepelnými ziskami (práčovňa, kotolňa, pivnica), ktoré pri prevádzke ochladzuje a odvlhčuje. Taktiež je možno ho použiť na zabezpečenie podtlakového vetrania domu s odsávaním znehodnoteného vzduchu s využitím jeho teploty pre ohrev teplej vody. Ide o obdobu rekuperácie, pri ktorej odpadové teplo nepredhrieva privádzaný vzduch, ale ohrieva teplú vodu. Toto zariadenie zníži spotrebu energie na ohrev teplej vody o dve tretiny a je nezávislé na inom zdroji tepla, napríklad tepelnom čerpadle na vykurovanie, ktoré je svojím výkonom a prevádzkovými parametrami určené predovšetkým pre náročnejšiu zimnú prevádzku pričom niekoľkonásobne drahšie. Preto sa oplatí znížiť jeho opotrebenie a predĺžiť životnosť celoročným ohrevom teplej vody na tento účel určeným zariadením Dimplex DHW 300 . Smaltovaný zásobník je vybavený elektrickou vykurovacie špirálou (1,5kW) ako doplnkovým zdrojom pre rýchly ohrev.

2590 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Dimplex

Tepelné čerpadlo s integrovaným 289 l zásobníkom na ohrev teplej úžitkovej vody. Atraktívny dizajn s vysoko lesklým obalom zásobníka s obalom tepelného čerpadla z EPP. Elektronické ovládanie s LC displejom a rozsiahle riadiace funkcie (napr. Časové programy, SG Ready) pridávajú tomuto zariadeniu výnimočnosť voči konkurencii. Na optimálne využitie vlastnej generovanej elektrickej energie alebo tarify s premenlivou záťažou možno nastaviť tri rôzne teploty TÚV. Pripojenie na vyššiu úroveň riadenia budov je možné cez rozhranie RS 485. Jednoduchá obsluha cez menu s jednoduchým textom. Bočné nasávanie a výfuk tepelného čerpadla je pripojiteľné na potrubia a umožňujú inštaláciu s nízkou výškou stropu (minimálna výška kompletu-up 1,90 m a 2,15 m pre TUV 400+). Systém rozvodného potrubia je voliteľne pripojiteľný na použitie odvádzaného vzduchu alebo odpadového tepla z priľahlých miestností.
Vysokokvalitná izolácia pre nízke podlahové straty. Zásobníková nádrž z ocele, smaltovaná podľa DIN 4753, ochranná anóda proti korózii.
Priemerný tepelný výkon tepelného čerpadla 1,7 kW (A15 / W45), teplota teplej vody v režime tepelného čerpadla nastaviteľná medzi 25 ° C až 60 ° C; Vykurovanie až 65 ° C so štandardným vykurovacím článkom (1,5 kW), možné aj prostredníctvom časových programov.

Technické údaje


Tepelné čerpadlo s akumulačným zásobníkom TÚV, s pripojením na potrubie - DHW 300
Plastický vysokoizolačný materiál 289 l nádrže a čierny izolačný kryt tepelného čerpadla
Rozmery: (Š x V x H) ** 740 x 1867 x 776 mm
Priemer: 700 mm
Hmotnosť: 107 kg
Napájacie napätie: 1 / N / PE ~ 230 V, 50 Hz
Množstvo chladiva ( R134a ): 0,95 kg
Dolný a horný prevádzkový limit teploty nasávaného vzduchu: 7 až 35 ° C
Hladina akustického tlaku v 1 m: 50 dB (A)
Prietok vzduchu: 325 m³ / h
Prevádzkový tlak: 80 Pa
Prídavný ohrev - elektrická špirála: 1,5 kW
Priemerná spotreba energie pri 60 ° C 528 W
Čas ohrevu od 15 ° C do 60 ° C 9,1 hodiny
Pečiatka schválenia EHPA (platná do) áno / 24.07.2019
** Upozorňujeme, že na pripojenie, prevádzku a údržbu potrubia je potrebný ďalší priestor

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie