Panel používateľa

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu TAC V+

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu TAC V+

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA CENA NA VYŽIADANIE

Vedecky dokázaná účinnosť ! Niekoľko štúdií popredných vedcov testuje vysokofrekvenčný čistič vzduchu TAC V + od spoločnosti Trotec na jeho virucidnú účinnosť pri neutralizácii vírusov šíriacich sa v interiéroch! Výsledok? Vysokofrekvenčné čističe vzduchu Trotec udržiavajú vzduch v miestnosti sterilný !

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu je určený na efektívne znižovanie suspendovaných tuhých látok a aerosólových oblakov v bezprostrednej blízkosti zariadenia, pričom svojou činnosťou znižuje dobu zotrvania a intenzitu aerosólu a jeho oblakov suspendovaných látok priamo na mieste inštalácie. 

Zónový čistič vzduchu TAC V + je inovatívne riešenie na vytvorenie zón čistého vzduchu s minimálnym obsahom vírusov a znečisťujúcich látok všade, kde je potrebné vytvoriť bezpečný priestor. Postačuje len elektrické pripojenie.

Nech je tento mobilný čistič vzduchu umiestnený kdekoľvek, vytvára „oblasť čistej zóny" s objemom až 320 metrov kubických, v závislosti od požadovanej rýchlosti výmeny vzduchu, ktorý je prepláchnutý čistým filtrovaným vzduchom.

V tejto ošetrenej zóne zostáva okolitý vzduch do značnej miery bez choroboplodných zárodkov, jemného prachu alebo iných vzdušných mikročastíc, pretože TAC V + umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti s efektívnym vysoko účinným filtrovaním H14 v súlade s normou EN 1822 (filter ISO 45H ISO 29463) a flexibilne nastaviteľným čistením zóny, bez aerosólových častíc.

V kombinácii s integrovaným systémom predfiltra F7 zaisťuje vysokovýkonný filter Trotec H14 v súlade s normou EN 1822 bezpečné oddelenie choroboplodných zárodkov, vírusov a prachu, baktérií, spór, alebo mikrovlákien papiera či textilu.

Inovatívna kombinácia vysoko výkonného filtra a dekontaminačnej technológie je celosvetovo jedinečná a dostupná iba od spoločnosti Trotec!

TAC V + má tepelnú samoregeneračnú funkciu vysoko výkonného špeciálneho filtra H14, ktorý v pravidelných intervaloch automaticky deaktivuje všetky vírusy oddelené vo filtri a tým filter opäť „dekontaminuje" o 100%.

Týmto spôsobom TAC V + výrazne a bezpečne znižuje riziko infekcie prenášanej vzduchom vo veľmi frekventovaných verejných priestoroch a zaručuje bezprašné pracovné podmienky v prašných oblastiach:

 • Chráni zákazníkov, pacientov, hostí a zamestnancov tým, že významne znižuje riziko infekcie
 • Chráni zamestnancov pred znečistením jemným prachom na pracovisku
 • Chráni materiál, elektroniku a stroje pred nečistotami a poruchami súvisiacimi s prachom

Niektoré z mnohých pôsobivých vlastností modelu TAC V +

Ľahké použitie: Uvedenie TAC V + do prevádzky si vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov. Na ochranu pred nárazom vysokého výkonu sú zabudované časovače, počítadlo prevádzkových hodín, varovné displeje úrovne filtra a prevádzkové spínače.

Rovnomerné rozloženie čistého vzduchu: Špecifické vlastnosti vyfukovacej veže DualDecon s jej vertikálnym smerovým účinkom zaručujú rovnomerné prepláchnutie zóny filtrovaným čistým vzduchom. Jednotlivé strany vypúšťania je možné zablokovať aj pomocou voliteľne dostupných panelov flowstop, napríklad smerom vypúšťania smerom k stene.

Dekontaminácia filtra pomocou tepla je celosvetovo jedinečným a exkluzívnym nápadom spoločnosti Trotec.
TAC V + má funkciu automatickej tepelnej samoregenerácie vysoko výkonného špeciálneho filtra H14-HEPA podľa normy EN 1822 ISO, ktorá v pravidelných intervaloch deaktivuje všetky vírusy oddelené vo filtri, a tak filter opäť uvedie do stavu 100% „dekontaminovaný".

Robustný a mobilný: Vďaka robustným kolieskam a nastaviteľnej tlačnej rukoväti je   čistič vzduchu navrhnutý robustne a pritom úsporne aby v miestnosti neprekážal a pritom ideálne reagoval na rýchle zmeny umiestnenia. Jednoducho ho nastavíte, pripojíte k zdroju napájania a spustíte proces regulácie znečisťovania ovzdušia.

Výhody pre prax:

 • Trvalá kontrola znečisťovania ovzdušia a filtrovanie vírusov v oblastiach s vysokou úrovňou verejnej dopravy alebo husto obývaných oblastiach
 • Trvalá kontrola znečisťovania ovzdušia, filtrovanie vírusov a jemného prachu v pracovných zónach so zvýšeným znečistením jemným prachom
 • Unikátny na celom svete a exkluzívny systém spoločnosti Trotec, ktorý ponúka automatickú regeneráciu filtra pomocou tepelnej vírusovej dekontaminácie špeciálne vyvinutého, tepelne odolného vysoko výkonného HEPA filtra triedy H14 v súlade s EN 1822 ISO so stupňom oddelenia 99,995% a veľkosťou častíc 0,1 až 0,2 μm
 • „Čisté zóny": Vytvorte bezpečnú životnú a pracovnú zónu s dýchacím vzduchom filtrovaným bez vírusov - individuálne dimenzované v závislosti od počtu zariadení a osôb, ako aj od nastavenej rýchlosti výmeny vzduchu.
 • „Plug & Play" - nastavenie, pripojenie, zapojenie, hotovo. Filtrácia miestnosti nezávislá od existujúcich klimatizačných a ventilačných systémov
 • Účinná filtrácia vzduchu s predfiltrom F7 a hlavným filtrom H14 HEPA
 • Smery vypúšťania, ktoré možno regulovať pomocou krytu prietokovej clony, umožňujú podľa potreby zaplaviť čistý vzduch do požadovaných zón čistého vzduchu.
 • Optimálne koordinované komponenty systému pre flexibilné aplikácie v oblasti ochrany pred vírusmi a prachom
 • Jednoduchá obsluha: Plne automatická nepretržitá prevádzka s nízkymi nárokmi na údržbu
 • Úspora zdrojov: 100% ekologické, bez chemikálií, bez námahy pri inštalácii
 • Vysoko kvalitné materiály a spracovanie: „Made in Germany" - originálna výroba firmy Trotec, špeciálny vírusový filter s individuálnym testom a testovacím certifikátom
 • Úspora investícií: Maximálna ziskovosť vďaka bezstratovému čisteniu vzduchu priamo na mieste inštalácie
 • Flexibilné umiestnenie: Mobilný TAC V + nastavujte vždy tam, kde je to potrebné
 • Na obrázkoch môže byť zobrazené špeciálne vybavenie alebo príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v základnej cene TAC V +.

Rozsah dodávky:
Čistič vzduchu TAC V +
1 x predfilter F7 1 x filter
H14 podľa EN 1822 (ISO 45H filter ISO 29463)

Požadované farebné prevedenie (viď. obrázky) uvedete osobitne v objednávke! 

Vezmite prosím na vedomie, že kryt prietokovej clony nie je súčasťou dodávky!


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Číslo položky 1 580 000 151
Trieda prachu (podľa DIN EN 60335-2-69) H

Objem vzduchu
Prietok vzduchu max. [m³ / h] 2 500
Odporúčané množstvo vzduchu pre triedu prachu H [m³ / h] 1 600
Funkcia Vario-Shift pre konfiguráciu variabilného filtra

Elektrické hodnoty
Sieťové pripojenie 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
Príkon [kW] 0,5
Menovitý prúdový odber [A] 15, odporúčaná ochrana [A] 16

Elektrické pripojenie
Konektor CEE 7/7, H07RN-F
Dĺžka kábla [m] 4

Pripojenie hadice na dopravu vzduchu
Ø sacej strany [mm]
Ø výtlačnej strany [mm]

Hodnoty zvuku
Vzdialenosť 1 m [dB (A)] 54
Ventilátor radiálny a axiálny
Rýchlosť ventilátora 6.

Rozmery:
Dĺžka (bez obalu) [mm] 690
Šírka (bez obalu) [mm] 610
Výška (bez obalu) [mm] 1 300
Váha: (bez obalu) [kg] 78

VYBAVENIE, VLASTNOSTI A FUNKCIE
Zariaďovacie predmety
Dekontaminácia tepelného filtra
Dotykový displej
Indikátor výmeny filtra
Plynulé nastavenie objemu vzduchu
Odhlučnená kapucňa
Obrazovky Flowstop
Displej výmeny filtra
Predfilter
Hlavný filter
Kombinácia filtrov hygienické oblasti (> = 15 LW / h) F7 + H14
vhodné pre miestnosti do hygienických oblastí (> = 15 LW / h) [m³] 107

Mobilita
Rukoväť na prepravu / preprava pomocou pevných koliesok
Konzola na stohovanie či na zavesenie v priestore

Referencie: https://de.trotec.com/anwendungen/luftreinigung-staub-viren/virenfreie-raumluft-referenzen/

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie