Panel používateľa

Čistička vzduchu AirgoClean 250 E

Čistička vzduchu AirgoClean 250 E

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Žite a pracujte zdravšie s čistým a dezinfikovaným vzduchom! Až 90% nášho života trávime v uzavretých miestnostiach. V práci a samozrejme medzi našimi štyrmi stenami kde sa snažíme nájsť odpočinok a relaxáciu po celodennom strese. Mnohí si však neuvedomujú, že vnútorný vzduch je často viac znečistený ako vzduch vonku. A ani údajne čerstvý vonkajší vzduch nie je vždy taký čistý, ako sa hovorí, kvôli koncentráciám jemného prachu v ovzduší v blízkosti centier a priemyselných zón. Preto má zmysel neustále sledovať kvalitu vzduchu, ktorý dýchate, a používať inteligentný čistič vzduchu AirgoClean® 250 E, aby ste zaistili, že vzduch, ktorý dýchate a z hlboka dýchate, je 100% čistý a bezpečný.

459,90 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Žite a pracujte zdravšie s čistým a dezinfikovaným vzduchom ktorý Vám zabezpečí inteligentný čistič vzduchu AirgoClean® 250 E !

AirgoClean 250E je trojnasobne silná technológia HEPA filtrov s ionizáciou a pohodlným ovládaním so signalizáciou stavu. 

Čistý vzduch je nevyhnutný - ale v žiadnom prípade nie je samozrejmosťou!

Prach zložený z odumretých buniek pokožky a vlasov nájdete takmer všade. Prach je nielen neestertický, ale aj magnetom pre ďalšie patogény. Vnútorné ovzdušie znečisťujú alergény a znečisťujúce látky, ako sú baktérie, vírusy, jemný prach, spóry plesní, roztoče, koža a pachy zvierat, zložky domácej a priemyselnej chémie, tažké kovy a karcinogény. Navyše na mnohých miestach má aj „čerstvý vzduch" pred dverami nebezpečne vysokú hladinu pevných častíc. Tieto drobné „častice PM2,5" (priemer <2,5 μ) sa dostávajú do interiéru dverami a oknami a s dýchaním do ľudského organizmu - kde podľa súčasnej štúdie Národnej akadémie vied Leopoldina pochádzajú početné civilizačné choroby!

Čistič vzduchu AirgoClean® 250 E monitoruje a čistí vzduch úplne automaticky!

Chráňte seba a svoje životné prostredie čistým vzduchom filtrovaným pomocou HEPA filtrov, ktorý je z 99,97% zbavený škodlivých látok vo vzduchu a znečisťujúcich látok. Prístroj má plne automatické riadenie čistenia, vďaka najnovším senzorom kvality vzduchu. „Senzory kvality vzduchu" modelu 250 E nepretržite merajú kvalitu vzduchu a jemné znečisťovanie prachom, aby mohli čistiť vzduch inteligentne riadeným výkonom. Trojstupňové nastaviteľné vetranie s maximálnou cirkuláciou vzduchu 740 m³ / h umožňuje znateľné zlepšenie kvality vzduchu v miestnostiach až do 88 m² alebo 220 m³, čo je ideálne pre kancelárie, ordinácie alebo domácnosti.

Čistič vzduchu AirgoClean® 250 E v tvare kváddra kombinuje dokonalosť, dizajn priateľský k životnému priestoru a výkonnú technológiu filtra HEPA v spojení s maximálnou funkčnosťou. Jeho aerodynamicky tvarované vodiace listy vzduchu na výstupe vzduchu zaručujú optimálne rozloženie vzduchu vyčisteného vzduchu. Kombinovaný displej kvality vzduchu na osvetlenom digitálnom displeji LED zobrazuje hodnotu jemného prachu a kvalitu vzduchu v miestnosti v reálnom čase. Vynikajúce vlastnosti AirgoClean® 250 E završujú tri prevádzkové režimy (automatický režim s detekciou svetla, režim turbo, nočný režim). Komfortný čistič vzduchu má navyše indikátor výmeny filtra, pamäťovú funkciu a ochranu dieťaťa pred bezobslužnou prevádzkou.

Farebný displej kvality vzduchu so zobrazením hodnoty PM2,5

Štvorstupňový displej kvality vzduchu AirgoClean® 250 E zviditeľňuje inak neviditeľnú kvalitu vzduchu. Okrem numerického zobrazenia hodnoty PM 2,5 (počet jemných prachových častíc <2,5 µm), optický displej s farebnými LED svetlami indikuje čistotu okolitého vzduchu:

Rýchlosť vetrania a súvisiaci výkon čistenia vzduchu sa reguluje v automatickom režime podľa kvality vzduchu:

Modrá: Vynikajúca kvalita vzduchu hodnota PM2,5 0 - 55
Zelená: Dobrá kvalita vzduchu hodnota PM2,5 56 - 100
Oranžová: Priemerná kvalita vzduchu hodnota PM2,5 101 - 150
Červená: Nízka kvalita vzduchu hodnota PM2,5> 150

Čo znamená hodnota PM2,5?

PM2,5 pozostáva z dýchateľných jemných prachových častíc s priemerom menším ako 2,5 µm. Vďaka svojej malej veľkosti sú tieto jemné častice považované za zdravotné riziko, pretože prenikajú hlbšie do dýchacích ciest, kardiovaskulárneho systému a mozgu, zostávajú tam a spôsobujú škody. V projekte REVIHAAP WHO prichádza k záveru, že jemný prach môže okrem iného viesť k artérioskleróze, zhoršovať pôrodnosť a spôsobiť ochorenia dýchacích ciest u detí.

Automatický režim pre inteligentne riadený čistiaci výkon

Čistý vzduch je palivom zdravého života. Nenechajte teda kvalitu vzduchu na náhodu. Komfortne vybavený AirgoClean® 250 E monitoruje kvalitu vzduchu pod senzorovou kontrolou a dáva vám slobodu užívať si zdravý život plnými dúškami.

Kombinovaný displej na zisťovanie jemného prachu a vzduchu so zobrazením skutočnej hodnoty hodnoty PM2,5

Okrem manuálneho ovládania výkonu čistenia vzduchu v 3 stupňoch má AirgoClean® 250 E inteligentný automatický režim. Niekoľko „senzorov kvality vzduchu" meria kvalitu vzduchu a množstvo suspendovaných látok vo vzduchu v reálnom čase, aby okamžite reagovalo na zmenu kvality vnútorného vzduchu.
Multifunkčný displej kvality vzduchu AirgoClean® 250 E zviditeľňuje inak neviditeľné, ale nie neškodné znečistenie jemným prachom a inými znečisťujúcimi látkami vo vzduchu v miestnosti. Okrem numerického zobrazenia hodnoty PM2,5 (počet jemných prachových častíc <2,5 µm), optický displej s farebnými LED svetlami indikuje čistotu okolitého vzduchu v štyroch farebných úrovniach. Vysoko citlivé snímače kvality vzduchu nepretržite merajú expozíciu jemnému prachu a plynným znečisťujúcim látkam (VOC). I najmenšie zmeny sú rozpoznané okamžite - aby mohli okamžite reagovať prispôsobeným čistením vzduchu. Výkon vzduchu a filtra prístroja sa reguluje úplne automaticky na potrebnú úroveň, aby sa suspendované častice odstránili zo vzduchu v miestnosti v čo najkratšom čase.

Oblasti použitia a veľkosti miestností:

Filtrovanie jemného prachu, peľu a zvieracích chlpov (CADR):
Vhodné pre miestnosti do 88 m² / 220 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 60 m² / 150m³

Filtrovanie vírusov SARS-CoV-2:

So 6 výmenami vzduchu (kancelária, konferenčné miestnosti) vhodné pre miestnosti do maximálnej výšky 49 m² / 123 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 30m² / 75m³.
S 10 výmenami vzduchu (ordinácie, miestnosti na ošetrenie) vhodné pre miestnosti do maximálnej veľkosti 29 m² / 74 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 20m² / 50m³.
Poznámka: Pri maximálnej veľkosti miestnosti zariadenie beží na najvyšších otáčkach ventilátora! Aby bolo možné dosiahnuť optimálnu kombináciu maximálnej kontroly znečisťovania ovzdušia a minimálneho hluku v pozadí, odporúčame vám pri plánovaní nasadenia dimenzovať veľkosť miestnosti na približne o 30% menšiu ako maximálnu možnú mieru. Týmto spôsobom môže zariadenie tiež zaručiť filtrovanie na pokojnejšej úrovni ventilátora.
* V reklame sa maximálna hodnota zvyčajne inzeruje ako „odporúčaná veľkosť miestnosti". Aby sme dosiahli dobrú kombináciu kontroly znečisťovania ovzdušia a hluku pozadia, nami odporúčané veľkosti miestností vychádzajú z maximálnej hladiny zvuku 45 dB (A).

Automatický režim a filtrovanie vírusov:

Nepoužívajte automatický režim, ak sa zariadenie používa na filtrovanie vírusov. Zabudované senzory reagujú iba na znečistenie ovzdušia jemným prachom, peľom alebo VOC. Zariadenie nedokáže určiť vírusovú záťaž. Je možné, že automatický režim vykazuje „dobrú" kvalitu vzduchu, aj keď je vírusová záťaž v miestnosti veľmi vysoká. Preto pri filtrovaní vírusov na zníženie nepriameho rizika infekcie odporúčame, aby ste vždy nastavili rýchlosť ventilátora, ktorá je požadovaná v príslušných požiadavkách na rýchlosť cirkulácie (objem vzduchu).

Turbo režim pre najvyššie hodnoty v čistiacom výkone:

Čas je dôležitým kritériom pri čistení vnútorného vzduchu. To je doba, kým nebude znečistený vzduch nahradený čistým, filtrovaným čistým vzduchom. Pre rýchly výsledok čistenia má AirgoClean® 250 E výhodné funkcie pre rýchlejšiu distribúciu čistého vzduchu filtrovaného pomocou HEPA. Vďaka perfektnej kombinácii optimalizovaného prietoku vzduchu a silného pohonu pomáha mobilná čistička vzduchu pôsobivo rýchlo dosiahnuť zdravý vzduch v miestnosti s vysokou kvalitou vzduchu.

Režim Turbo pre zrýchlené vetranie miestnosti:

Pre zdravý život bez stresu a s dobrou rovnováhou medzi pracovným a súkromným životom musí byť správna aj kvalita ovzdušia. Vďaka výkonnému režimu turbo modelu AirgoClean® 250 E je možné vzduch v obývacej izbe, spálni alebo detskej izbe, ako aj v kancelárii alebo ošetrovni vyčistiť okamžite. Zvieracie chlpy, zvieracie pachy, ale aj spóry zavedené zvonku sa rýchlejšie odstránia zo vzduchu v miestnosti. Bez otvorených okien a bez toho, aby drahé vykurovacie teplo zmizlo na otvorenom priestranstve bez použitia. Rovnako rýchlo a ľahko sa dá upratať aj konferenčná miestnosť, konferenčná miestnosť alebo salónik. Pretože aj keď už ľudia opustili miestnosť, choroboplodné zárodky, ktoré spôsobujú choroby, niekedy stále neviditeľne plávajú vo vzduchu v miestnosti. V režime Turbo modelu AirgoClean® 250 E sa vo vzduchu v miestnosti rýchlo a s maximálnou účinnosťou v akútnych situáciách odstraňujú znečisťujúce látky a suspendované látky. V praktických miestnostiach je táto funkcia ideálna na zabezpečenie čistého vzduchu po každom ošetrení.

Aerodynamicky tvarované rebrá výstupu vzduchu:

Aerodynamicky tvarované výfukové lamely AirgoClean 250 E zaisťujú efektívne rozloženie čerstvého vzduchu v interiéri, čo vedie k pohodlnej výmene vzduchu bez prievanu. Zatiaľ čo bežné čističe vzduchu fúkajú filtrovaný vzduch iba vertikálne do miestnosti, špirálovité lamely AirgoClean® 250 E distribuujú čistý a čistý vzduch rovnomerne do všetkých strán miestnosti. Horizontálne otočené lamely vytvárajú vo vzduchu búrlivý vír. Čistý, vyčistený vzduch je distribuovaný na veľkú plochu miestnosti.

Luxusné komfortné vybavenie - viac, ako čakáte!

Okrem vysoko účinného výkonu filtra HEPA a troch prevádzkových režimov ponúka čistička vzduchu AirgoClean® 250 E množstvo komfortných funkcií, ktoré v tejto triede prístrojov nájdete iba s čističmi vzduchu zo série AirgoClean.

Detekcia svetla s automatickou reguláciou výstupu vzduchu:

Ak sa zníži jas prostredia, napríklad pri vypnutom osvetlení alebo za šera, digitálny displej sa v automatickom režime stlmí a úroveň vetrania sa zníži.

Kvalitný displej filtra s informáciami o čistení / výmene filtrov:

Vďaka štyrom displejom priamo na digitálnom displeji, ktoré poskytujú informácie o použitom predfiltri a HEPA filtri, už nikdy neprídete o čas na čistenie predfiltru alebo výmenu HEPA filtra. Päťstupňové stĺpcové displeje poskytujú informácie o stupni znečistenia. Nevyhnutné opatrenia týkajúce sa údržby a starostlivosti, ako je čistenie predfiltru alebo výmena filtra HEPA, sa zobrazia s varovaním.

Zabezpečenie detí a domácich miláčikov:

Deti sú prirodzene zvedavé a dokonca aj domáce zvieratá objavujú prostredie každý deň pomocou svojich kožušinových nosov. Detská poistka, ktorú je možné aktivovať kombináciou klávesov, chráni nastavenie zariadenia čističa vzduchu pred zvedavými detskými rukami a chlpatými nosmi. Stav detskej poistky sa zobrazuje na digitálnom displeji.

Funkcia stmievača:

Ak chcete prispôsobiť jas digitálneho displeja podľa svetelnej situácie vo vašej obývacej izbe alebo úplne vypnúť displej, stačí stlačiť tlačidlo. Okrem štandardného jasu sú nastavenia stmavené a vypnuté.

Pamäťová funkcia:

Po výpadku prúdu sa čistič vzduchu spustí pri ďalšom zapnutí s predtým nastaveným nastavením jasu displeja a naposledy zvoleným prevádzkovým režimom.

Nočný režim so zníženou úrovňou ventilácie a nízkym hlukom v pozadí

Nočný režim so zníženým hlukom a tlmeným osvetlením umožňuje čisto filtrovaný vzduch v miestnosti aj počas spánku. Prúdenie vzduchu sa automaticky prispôsobuje potrebe spánku a výstup vzduchu sa reguluje na najnižšiu úroveň vetrania.

Dvojitá technológia filtra HEPA 3 v 1 s ionizáciou pre zdravé prostredie v miestnosti:

Vďaka kombinovanému filtračnému systému HEPA uhlík a DACRON filtračnej technológii v dvojitom prevedení s ďalšou ionizáciou sú jemné prachové častice, alergény a ďalšie patogény spoľahlivo filtrované z vnútorného vzduchu.

2-cestný HEPA filter

Vírusy, baktérie, peľ, alergény, jemné prachové častice a spóry plesní až do veľkosti 0,3 mikrometra sú eliminované v dvoch HEPA filtroch. Vďaka vysokej účinnosti separácie 99,97% sa filtre tejto triedy filtrov používajú napríklad v laboratóriách citlivých na hygienu a pri výrobe potravín. Najlepšie podmienky na premenu vašich štyroch stien na oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchom v miestnosti.

Dvojitý uhlíkový filter (filter s aktívnym uhlím)

Prídavný uhlíkový filter vyrobený z uhlíka je ideálny pre všetkých fajčiarov. Okrem znečisťujúcich látok tento filter s aktívnym uhlím účinne neutralizuje pachy tabaku, pachy domácich miláčikov, kuchynské pachy, pachy dymu, ako aj pachy formaldehydu a rozpúšťadiel z okolitého vzduchu. Na čistý vzduch - bez nepríjemných pachov.

2 predfiltre DACRON®

DACRON® je názov pre synteticky vyrobené nekonečné vlákna vyrobené z polyesteru, ktoré sú ideálne vhodné ako predfiltre na čistenie vzduchu vďaka svojim obzvlášť alergicky neutrálnym vlastnostiam. Predfiltre zo syntetických vlákien, ktoré sa s ním vyrábajú, sú obzvlášť odolné proti roztrhnutiu, odolné a vodoodpudivé. Filter zo syntetických vlákien už spoľahlivo filtruje ľahký až stredný zápach, hrubý domáci prach a zvieracie chlpy zo vzduchu v miestnosti.

Ionizácia

Už tak vysoký výkon filtra je navyše posilnený plne automatickou ionizáciou. Uvoľňujú sa tak negatívne nabité ióny, ktorých statický náboj viaže plávajúci peľ, prach, vírusy a baktérie a umožňuje im klesnúť na zem, kde sú následne okamžite nasaté a odstránené prúdením vzduchu trojstupňového ventilátora. Týmto spôsobom sa vzduch v miestnosti čistí ešte efektívnejšie a tiež je obohatený o aktívny kyslík.

Rýchla a ľahká výmena filtra

Rýchla výmena vopred zostavených filtrov je rovnako ľahká ako obsluha AirgoClean® 250 E. Kryty prístroja je možné odstrániť obojstranne bez použitia náradia jedným pohybom ruky, takže je možné vizuálne skontrolovať predfilter a HEPA filter a prípadne ich vymeniť.

Účinné pre:

Peľ a alergény domácich miláčikov
Jemný prach, domáci prach a zvyšky roztočov
Vírusy, baktérie a spóry plesní
Cigaretový dym a nepríjemný zápach

Výhody pre prax:

Viacstupňový systém vzduchového filtra miestnosti s predfiltrom DACRON®, uhlíkovým filtrom HEPA a ionizáciou
Vysoko účinná HEPA filtrácia jemných prachových častíc, suspendovaných častíc, znečisťujúcich látok, choroboplodných zárodkov a pachov
Kombinovaný displej kvality vzduchu vo farbách LED so zobrazením skutočných hodnôt jemných prachových častíc (hodnota PM 2,5)
Vhodný na plne automatické čistenie vzduchu v miestnostiach do 220 m³
Čistiaci objem max. 740 m³ / h
3 rýchlosti ventilátora
3 prevádzkové režimy: automatický režim, turbo režim, nočný režim
Kompaktný a výkonný s ľahkou obsluhou
Nekomplikovaná a rýchla výmena filtra
Detekcia svetla
Rodičovská kontrola
Pamäťová funkcia
Kontrolky filtra
Nočný režim (znížený hluk)
Nízka spotreba energie
Vhodné pre alergikov

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Objem vzduchu: vhodné pre miestnosti do [m²] 88
Úroveň 1 [m³ / h] 384
Úroveň 2 [m³ / h] 503
Úroveň 3 [m³ / h] 624
Úroveň 4 [m³ / h] 740


Elektrické hodnoty
Sieťové pripojenie 220 - 240 V / 50 Hz
Príkon [kW] 0,045
Menovitý prúdový odber [A] 0,17
Elektrické pripojenie
Konektor CEE 7/17 (obrysová zátka)
Dĺžka kábla [m] 1.8


Hodnoty zvuku
Úroveň 1 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 42
Úroveň 2 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 45
Úroveň 3 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 51
Úroveň 4 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 56

Rýchlosť radiálneho ventilátora: 4

Rozmery:
Dĺžka (bez obalu) [mm] 360
Šírka (bez obalu) [mm] 360
Výška (bez obalu) [mm] 710


Váha(bez obalu) [kg]:  12


VYBAVENIE, VLASTNOSTI A FUNKCIE

Senzor kvality vzduchu (VOC) *
Displej kvality vzduchu
Vypínač
Digitálny displej
Dotykový displej
Senzor prachu
Funkcia detekcie svetla
Detekcia PM2,5
Tlačidlo detskej ochrany / zámku
Ionizácia
Turbo režim
Automatický režim
Nočný mód
Stmievateľný displej
Nízka úroveň vetrania
Reset filtra
Plazmový ionizačný generátor
Displej výmeny filtra
Hlavný filter
Predfilter
Filter

Použité filtre: Syntetické vlákno, HEPA filter, Uhlíkový filter
Účinnosť filtracie 99,97%

Mobilita:
Plastové transportné valčeky
Rukoväť na prepravu / prepravu

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie