Panel používateľa

Vysokovýkonný čistič vzduchu AirgoClean® 350 E

Vysokovýkonný čistič vzduchu AirgoClean® 350 E

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Trojitý filtrovaný vzduch pre zdravší život a prácuNaše zdravie je pre nás dôležité! Vyvarujeme sa nebezpečenstiev v každodennom živote, dbáme na vyváženú stravu a snažíme sa žiť vedome, aby sme predišli chorobám. Pri tejto snahe o zdravie sa však často zanedbáva vzduch, ktorý dýchame. Nič sa nám nepribližuje! Denne dýchame 10 000 až 20 000 litrov vzduchu. V práci, pri nákupoch, pri športe aj doma vo vlastných štyroch stenách. Počas chladného obdobia každú hodinu vstúpi do dýchacích ciest priemerne 10 000 baktérií a až 100 000 vírusov. Nie všetky naše patogény môžu preniknúť do tela iba vďaka našim slizniciam. Je to preto dvojnásobne dôležité že venujeme pozornosť optimálnej vlhkosti na zvlhčenie slizníc a pri plánovaní zdravia zohľadňujeme kvalitu vzduchu v miestnosti. Čistič vzduchu AirgoClean® 350 E to robí za vás. Plne automatické! Vďaka inteligentne riadenému čisteniu vzduchu a dvojčinnému HEPA filtru poskytuje zariadenie hygienicky dokonalý vzduch pre zdravé vdýchnutie a hlboké dýchanie v miestnostiach do 120 m² alebo 300 m³.

599 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Vysokovýkonný čistič vzduchu AirgoClean® 350 E

Najväčší a najsilnejší vo svojej triede až do 120 m² - dvojnásobne účinná ochrana HEPA filtra pred vírusmi, baktériami, jemným prachom a inými časticami

Trojitý filtrovaný vzduch pre zdravší život a prácu

Naše zdravie je pre nás dôležité! Vyvarujeme sa nebezpečenstiev v každodennom živote, dbáme na vyváženú stravu a snažíme sa žiť vedome, aby sme predišli chorobám. Pri tejto snahe o zdravie sa však často zanedbáva vzduch, ktorý dýchame. Nič sa nám nepribližuje! Denne dýchame 10 000 až 20 000 litrov vzduchu. V práci, pri nákupoch, pri športe aj doma vo vlastných štyroch stenách. Počas chladného obdobia každú hodinu vstúpi do dýchacích ciest priemerne 10 000 baktérií a až 100 000 vírusov. Nie všetky naše patogény môžu preniknúť do tela iba vďaka našim slizniciam. Je to preto dvojnásobne dôležité že venujeme pozornosť optimálnej vlhkosti na zvlhčenie slizníc a pri plánovaní zdravia zohľadňujeme kvalitu vzduchu v miestnosti. Čistič vzduchu AirgoClean® 350 E to robí za vás. Plne automatické! Vďaka inteligentne riadenému čisteniu vzduchu a dvojčinnému HEPA filtru poskytuje zariadenie hygienicky dokonalý vzduch pre zdravé vdýchnutie a hlboké dýchanie v miestnostiach do 120 m² alebo 300 m³.

Vzdušné mikročastice a patogény trvalo znečisťujú naše životné prostredie!

Prach je nielen škaredý a nájdete ho takmer všade. Prach je tiež magnetom na patogény spôsobujúce choroby: alergény, baktérie, vírusy, ako je SARS-CoV-2 a vírus chrípky, spóry plesní, roztoče, srsť zvierat a nepríjemný zápach vo forme plynov. Nie je nezvyčajné, že aj na „čerstvom vzduchu" vonku je nebezpečne vysoká úroveň častíc. Tieto malé častice PM2,5 (priemer <2,5 μ) sa dostávajú otvorenými dverami a oknami do interiérov a s dýchaním do tela - kde podľa aktuálnej štúdie Národnej akadémie vied Leopoldina podporujú rozvoj mnohých chorôb.

Čistič vzduchu AirgoClean® 350 E odstráni všetko, čo vás zaťaží, úplne automaticky - odstráni 99,97% ultrajemných častíc až do 0,3 µm

Chráňte seba a svojich blízkych vzduchom filtrovaným pomocou HEPA, ktorý je z 99,97% zbavený škodlivých látok vo vzduchu a znečisťujúcich látok. Plne automatické vďaka najnovším „snímačom kvality vzduchu". Senzory AirgoClean® 350 E nepretržite merajú teplotu, vlhkosť, kvalitu vzduchu a kontamináciu vzduchu v miestnosti mikročasticami, aby ich prípadne vyčistili pomocou inteligentne riadeného výstupu vzduchu Turbo režim a výkonná cirkulácia vzduchu 1 000 m³ / h umožňujú citeľné zlepšenie kvality vzduchu v čo najkratšom čase - čo sú najlepšie predpoklady pre zdravý domov alebo nezaťažený čas v práci.

Prvotriedny komfort s výkonnou technológiou filtra HEPA

Elegantný čistič vzduchu v prevedení cube kombinuje optickú eleganciu, vynikajúcu funkčnosť a vysoko efektívnu technológiu filtra HEPA najnovšej generácie. Dôležitá teplota vzduchu v miestnosti, vlhkosť vzduchu, znečistenie jemným prachom a kvalita vzduchu sú merané v reálnom čase a zreteľne zobrazené. Funkčnosť AirgoClean® 350 E, ktorá je v tejto triede zariadení vynikajúca, dopĺňajú dva prevádzkové režimy (automatický režim s detekciou svetla a nočný režim), indikátor výmeny filtra, detská poistka, praktické IR diaľkové ovládanie a programovateľný 24-hodinový časovač.

Trojfarebný displej kvality vzduchu s indikáciou hodnoty PM2,5

Trojstupňový displej kvality vzduchu AirgoClean® 350 E zviditeľňuje inak neviditeľnú kvalitu vzduchu. Okrem numerického zobrazenia hodnoty PM 2,5 (počet jemných prachových častíc <2,5 µm), optický displej s farebnými LED svetlami indikuje čistotu okolitého vzduchu:

Rýchlosť vetrania a súvisiace čistenie vzduchu sa reguluje v automatickom režime podľa kvality vzduchu:

Zelená: Dobrá kvalita vzduchu hodnota PM2,5 0 - 50
Modrá: Priemerná kvalita vzduchu PM2,5 hodnota 51 - 100
Červená: Zlá kvalita vzduchu PM2,5 hodnota> 100

Čo znamená hodnota PM2,5?

PM2,5 sú dýchateľné jemné prachové častice s priemerom menším ako 2,5 µm. Vďaka svojej malej veľkosti sú tieto jemné častice považované za zdravotné riziko, pretože prenikajú hlbšie do dýchacích ciest, kardiovaskulárneho systému a mozgu, zostávajú tam a spôsobujú škody. V projekte REVIHAAP WHO prichádza k záveru, že jemný prach môže okrem iného viesť k artérioskleróze, zhoršovať pôrodnosť a spôsobiť ochorenia dýchacích ciest u detí.

Automaticky zdravšie vnútorné ovzdušie bez vírusov a znečisťujúcich látok

Hygienický vzduch je kľúčom k zdravému životu. Nenechajte túto základnú zložku zdravotnej starostlivosti na náhodu. „Senzory kvality vzduchu" AirgoClean® 350 E monitorujú kvalitu vzduchu 24 hodín denne, 365 dní v roku, aby spoľahlivo udržali škodlivé mikročastice a patogény mimo vášho životného prostredia.

Kombinované údaje o klíme a zobrazenie kvality vzduchu so zobrazením skutočnej hodnoty hodnoty PM2,5, aktuálnej teploty a vlhkosti miestnosti

Rovnako vizuálne príťažlivý a informatívny displej kvality vzduchu AirgoClean® 350 E zviditeľňuje kvalitu vzduchu v miestnosti a počet najjemnejších suspendovaných častíc. Numerický displej poskytuje informácie o hodnote PM2,5 nameranej vo vzduchu v miestnosti (počet jemných prachových častíc <2,5 µm), zatiaľ čo optický farebný LED displej súčasne zobrazuje stupeň čistoty okolitého vzduchu v troch farebných úrovniach. Obzvlášť praktické je zobrazenie aktuálnej teploty a vlhkosti v miestnosti - dva dôležité parametre pre zdravie a pohodu.

Vďaka nepretržitému meraniu vysoko citlivých senzorov kvality ovzdušia prispôsobená služba čistenia vzduchu okamžite rozpozná a eliminuje akékoľvek znečistenie, ako napríklad nečistoty, prach, jemný prach a plynné znečisťujúce látky. Výstup vzduchu sa reguluje úplne automaticky, aby sa filtrovali všetky suspendované látky alebo pachy priamo zo vzduchu v miestnosti.

Oblasti použitia a veľkosti miestností:

Filtrovanie jemného prachu, peľu a zvieracích chlpov (CADR):
Vhodné pre miestnosti do 120 m² / 300 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 78 m² / 195 m³

Filtrácia vírusov SARS-CoV-2 a všeobecná ochrana proti infekcii (chrípka, prechladnutie, osýpky atď.)
Vďaka 6 výmenám vzduchu (kancelária, konferenčné miestnosti) vhodné pre miestnosti do 66 m² / 166 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 43 m² / 108 m³.
Vďaka 10 výmenám vzduchu (ordinácie, ošetrovne) je vhodný pre miestnosti do 40 m² / 100 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 26 m² / 65 m³.
Poznámka: Pri maximálnej veľkosti miestnosti pracuje zariadenie s najvyššou rýchlosťou ventilátora! Aby bolo možné dosiahnuť optimálnu kombináciu maximálnej kontroly znečisťovania ovzdušia a minimálneho hluku v pozadí, odporúčame vám pri plánovaní nasadenia dimenzovať veľkosť miestnosti na približne o 30% menšiu ako maximálnu možnú mieru. Týmto spôsobom môže zariadenie zabezpečiť aj filtrovanie na pokojnejšej úrovni ventilátora.
* V reklame sa maximálna hodnota zvyčajne inzeruje ako „odporúčaná veľkosť miestnosti". Aby sme dosiahli dobrú kombináciu kontroly znečisťovania ovzdušia a hluku pozadia, nami odporúčané veľkosti miestností vychádzajú z maximálnej hladiny zvuku 38 dB (A).

Výrazne väčšie pohodlie pre veľké miestnosti do 120 m²

Rovnako presvedčivý ako jeho vysoký výkon vzduchu až 1 000 m³ / h a vysoko efektívny výkon filtra HEPA, ktorý zaisťuje spoľahlivú výmenu vzduchu aj vo veľkých obchodných alebo obytných priestoroch, sú v ňom aj komfortné prvky čističa vzduchu AirgoClean® 350 E v miestnosti. trieda zariadení sa nachádza iba v čističoch vzduchu série AirgoClean.

Zobrazenie vnútornej klímy

Ostatné snímače nainštalované v AirgoClean® 350 E tiež zaznamenávajú aktuálnu teplotu vzduchu v miestnosti a relatívnu vlhkosť vzduchu a zobrazujú tieto hodnoty teploty v miestnosti na displeji.

Diaľkové ovládanie na veľké vzdialenosti

Vďaka praktickému IR diaľkovému ovládaniu je možné všetky funkcie prístroja pohodlne a pohodlne ovládať a nastavovať na diaľku - okrem manuálneho nastavenia pomocou ovládacieho panela.

Zobrazenie kvality filtra s upozornením na zmenu

Vďaka štvorstupňovému displeju s kvalitou filtra vám už nikdy neunikne ten pravý čas na výmenu HEPA filtra. Graficky navrhnuté pruhy poskytujú informácie o zostávajúcom čase do výmeny filtra.

Programovateľný 24-hodinový časovač

Časovač, ktorý je možné nastaviť v 1-hodinových krokoch, automaticky vypne zariadenie po nastavenom čase. To šetrí energiu a nemusíte sa báť vypnutia po náročnom dni v práci v domácej kancelárii alebo pred spaním.

Zabezpečenie detí a domácich miláčikov

Deti sú prirodzene zvedavé a dokonca aj domáce zvieratá každý deň objavujú prostredie s kožušinovými nosmi nanovo. Detská poistka, ktorú je možné aktivovať kombináciou klávesov, chráni nastavenie zariadenia čističa vzduchu pred zvedavými detskými rukami a chlpatými nosmi. Stav detskej poistky sa zobrazuje na digitálnom displeji.

Funkcia stmievača

Ak chcete digitálny displej úplne vypnúť, stačí stlačiť tlačidlo. V nočnom režime sa LED displej automaticky deaktivuje.

Nočný režim so zníženou úrovňou vetrania a minimálnym hlukom v pozadí

Nočný režim so zníženým hlukom a tlmeným osvetlením umožňuje čisto filtrovaný vzduch v miestnosti aj počas spánku. Prúdenie vzduchu sa automaticky prispôsobuje potrebe spánku a výstup vzduchu sa reguluje na najnižšiu úroveň vetrania.

Dvojitá technológia filtra HEPA 3 v 1 s ionizáciou pre zdravé podnebie v miestnosti

Vďaka kombinovanému filtračnému systému uhlíka HEPA a filtračnej technológii DACRON v dvojitom prevedení s ďalšou ionizáciou sú jemné prachové častice, alergény a ďalšie patogény spoľahlivo odfiltrované z vnútorného vzduchu.

2-cestný HEPA filter (99,97%)

Vírusy, baktérie, peľ, alergény, jemné prachové častice a spóry plesní až do veľkosti 0,3 mikrometra sú eliminované v dvoch HEPA filtroch. Vďaka vysokému stupňu oddelenia 99,97% sa filtre tejto triedy filtrov používajú napríklad v laboratórnych priestoroch citlivých na hygienu a pri výrobe potravín. Najlepšie podmienky na premenu vašich štyroch stien na oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchom v miestnosti.

Dvojitý uhlíkový filter (filter s aktívnym uhlím)

Prídavný uhlíkový filter vyrobený z uhlíka je ideálny pre všetkých fajčiarov. Okrem znečisťujúcich látok tento filter s aktívnym uhlím účinne neutralizuje pachy tabaku, pachy domácich miláčikov, kuchynské pachy, pachy dymu, ako aj pachy formaldehydu a rozpúšťadiel z okolitého vzduchu. Na čistý vzduch - bez nepríjemných pachov.

2 predfiltre DACRON®

DACRON® je názov pre synteticky vyrábané nekonečné vlákna vyrobené z polyesteru, ktoré sa vďaka svojim obzvlášť alergicky neutrálnym vlastnostiam ideálne hodia ako predfiltre na čistenie vzduchu. Predfiltre zo syntetických vlákien, ktoré sa s ním vyrábajú, sú obzvlášť odolné proti roztrhnutiu, odolné a vodoodpudivé. Aj filter zo syntetických vlákien spoľahlivo filtruje ľahký až stredný zápach, hrubý domáci prach a zvieracie chlpy zo vzduchu v miestnosti.

ionizácia

Už aj tak vysoký výkon filtra je navyše posilnený plne automatickou ionizáciou. Uvoľňujú sa tak negatívne nabité ióny, ktorých statický náboj viaže plávajúci peľ, prach, vírusy a baktérie a umožňuje im klesnúť na zem, kde sú následne okamžite nasaté a odstránené prúdením vzduchu trojstupňového ventilátora. Týmto spôsobom sa vzduch v miestnosti čistí ešte efektívnejšie a tiež je obohatený o aktívny kyslík.

Rýchla a ľahká výmena filtra

Rovnako jednoduchá ako obsluha AirgoClean® 350 E je aj rýchla výmena vopred zostavených filtrov. Kryty prístroja je možné odstrániť obojstranne bez použitia náradia jedným pohybom ruky, aby bolo možné vizuálne skontrolovať predfilter a HEPA filter a prípadne ich vymeniť.

Výhody pre prax:

 • Viacstupňový systém vzduchového filtra v miestnosti s predfiltrom DACRON®, uhlíkovým filtrom HEPA (99,97%) a ionizáciou
 • Vysoko účinná HEPA filtrácia jemných prachových častíc, suspendovaných častíc, znečisťujúcich látok, choroboplodných zárodkov a pachov
 • Kombinovaný displej kvality vzduchu vo farbách LED so zobrazením jemných prachových častíc v skutočnej hodnote (hodnota PM 2,5)
 • Vhodný na plne automatické čistenie vzduchu v miestnostiach do 300 m³
 • Čistiaci objem max. 1 000 m³ / h
 • 4 rýchlosti ventilátora s režimom turbo
 • 2 prevádzkové režimy: automatický režim s detekciou svetla a nočný režim
 • Displej kvality vzduchu vrátane teploty a vlhkosti
 • Kompaktný a výkonný s ľahkou obsluhou
 • Nekomplikovaná a rýchla výmena filtra
 • IR diaľkové ovládanie
 • Funkcia časovača
 • Rodičovská kontrola
 • Kontrolky filtra
 • Nočný režim (znížený hluk)
 • Nízka spotreba energie
 • Vhodné pre alergikov

'' V Nemecku až 100% financovanie zo strany štátu je možné prostredníctvom preklenovacej pomoci III"

V Nemecku spoločnosti v oblasti maloobchodu, podujatí a kultúry, hotelierstva, gastronómie a pyrotechniky, spoločnosti v odvetviach veľkoobchodu a cestovania, živnostníci ako aj neziskové spoločnosti a organizácie môžu získať až 100% obstarávacích nákladov v závislosti prepad predaja. Percento dotácie s fixnými nákladmi (40%, 60% alebo 100%) je založené na výške príslušného poklesu predaja.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Objem vzduchu
Vhodné pre miestnosti do [m² / m³] 120 m² / 300 m³
Úroveň 1 [m³ / h] 260
Úroveň 2 [m³ / h] 450
Úroveň 3 [m³ / h] 650
Úroveň 4 [m³ / h] 1 000


Elektrické hodnoty
Sieťové pripojenie 100 - 240 V / 50 - 60 Hz
Príkon [kW] 0,09
Elektrické pripojenie
Konektor CEE 7/17
Dĺžka kábla [m] 1.7
Hodnoty zvuku
Úroveň 1 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 32
Úroveň 4 - vzdialenosť 1 m [dB (A)] 60
ventilátor
radiálny
axiálny
Rýchlosť ventilátora 4
rozmer
Dĺžka (bez obalu) [mm] 390
Šírka (bez obalu) [mm] 405
Výška (bez obalu) [mm] 795
Váha
(bez obalu) [kg] 15


VYBAVENIE, VLASTNOSTI A FUNKCIE
Zariaďovacie predmety
Vypínač
Kontrolka prevádzky
Senzor prachu
Senzor kvality vzduchu
Digitálny displej
Dotykový displej
Zobrazenie teploty / vlhkosti
Displej kvality vzduchu
Detekcia PM2,5
Funkcia detekcie svetla
Funkcia časovača
Tlačidlo detskej ochrany / zámku
Ionizácia
Negatívny únik iónov
Turbo režim
Automatický režim
Nočný mód
Indikátor výmeny filtra
Infračervené diaľkové ovládanie
Zobrazenie výmeny filtra
Hlavný filter
filter
Predfiltr Syntetické vlákno
HEPA filtre Uhlíkový filter HEPA
Účinnosť filtra 99,97%
mobilita
Plastové transportné valčeky
Zapustené úchyty
Štandardné vybavenie

voliteľne k dispozícii

nie je k dispozícií

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie