Panel používateľa

Adsorpčný odvlhčovač TTR 400 D

Adsorpčný odvlhčovač TTR 400 D

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OSVEDČENÝ MODEL

Vysoká vlhkosť vzduchu interiéru neprospieva. Preto bol vyvinutý robustný adsorpčný odvlhčovač TTR 400 D, ktorý dosahuje výkon odvlhčovania približne 1,6 kg / h. Je ľahký, praktický a výkonný, vďaka čomu je mimoriadne univerzálny. Vďaka vysokému výkonu odvlhčovania aj pri nízkych rosných bodoch je kvalitný odvlhčovač TTR 400 D flexibilným sušiacim zariadením na reguláciu vlhkosti vo výrobných a skladovacích miestnostiach alebo na ochranu pred koróziou a kondenzáciou v prostrediach alebo zariadeniach citlivých na vlhkosť. Všetky modely TTR-D sú štandardne vybavené aj pokročilou reguláciou objemu vzduchu Duoventic, v ktorej je možné nezávisle na sebe elektronicky regulovať obidva ventilátory samostatných vzduchových okruhov. Týmto spôsobom je možné kedykoľvek variabilne definovať výkon odvlhčovania a v dôsledku toho spotrebu energie a tvorbu hluku TTR 400 D, napríklad v menších miestnostiach alebo pre aplikácie, kde je potrebné len malé množstvo vzduchu.

3135,90 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Adsorpčný odvlhčovač TTR 400 D – prezentačný kus s 10% zľavou
Tento robustný adsorpčný odvlhčovač „Made in Germany" dosahuje výkon odvlhčovania približne 1,6 kg / h. So svojimi 2 ventilátormi je dokonalým zariadením pre všetky aplikácie, či už v režime recirkulácie alebo v režime prúdenia vzduchu.
TTR 400 D ponúka profesionálnu kvalitu „made in Germany" a vďaka praktickému nemeckému priemyselnému dizajnu je malý, ľahký a neuveriteľne výkonný.
Plynule nastaviteľný regulátor množstva vzduchu umožňuje ľahké zníženie objemu a spotreby energie v menších miestnostiach, kde je potrebné len malé množstvo vzduchu.
Filter je možné vymeniť jednoduchým vytiahnutím, aby nedochádzalo k časovo náročnému skrutkovaniu.
Štandardná 4-pólová pripojovacia zásuvka pre externé spínanie umožňuje flexibilné diaľkové spínanie TTR 400 D pomocou voliteľného hygrostatu.
Všetky modely TTR-D sú štandardne vybavené aj pokročilou reguláciou objemu vzduchu Duoventic, v ktorej je možné nezávisle na sebe elektronicky regulovať obidva ventilátory samostatných vzduchových okruhov.

Tento vysúšač vlhkosti už vyhovuje budúcej smernici pre ventiláciu ERP2015!


Stručný prehľad praktických výhod modelu TTR 400 D:

 2 ventilátory so samostatnými vzduchovými kanálmi
 Objem vzduchu - plynule nastaviteľný
 Rýchla a ľahká výmena filtra
 Konštrukcia s mimoriadnou údržbou a servisom
 Vhodné pre inštalácie do podhľadov
 Puzdro vyrobené z oceľového plechu, pozinkované a práškovo lakované
 Stohovateľné pre úsporu miesta
 Ľahké a šikovné
 Vysoko kvalitné prémiové komponenty
 Prakticky optimalizovaný nemecký priemyselný dizajn - chránený dizajn
 Profesionálna kvalita „Vyrobené v Nemecku"
 Pripojenie hygrostatu
 Odolné, robustné a spoľahlivé


Stručný prehľad ďalších technických údajov (pri 20 ° C / 60% relatívnej vlhkosti):

 Pracovný rozsah: 0 až 100% RH / -15 ° C až +35 ° C
 Výkon odvlhčovania: približne 1,6 kg / h
 Objem suchého vzduchu: 130 - 450 m³ / h
 Menovitý objem vzduchu / ext. Tlak: 350 m3 / h / 200 Pa
 Regeneračný vzduch / ext. Tlak: 65 m3 / h / 80 Pa
 Pripojenie suchého vzduchu: ø 125 mm
 Pripojenie vlhkého vzduchu: ø 80 mm
 Elektrické pripojenie: 230V - 50/60 Hz - cca 2,2 kW
 Rozmery (DxŠxV): cca 400 x 350 x 405 mm
 Hmotnosť: cca 20 kg

 

VĎAKA APLIKÁCII DUOVENTIC DVAKRÁT FLEXIBILNEJŠIA
Na princípe Duoventic modelov TTR-D je možné oba ventilátory samostatných vzduchových okruhov regulovať elektronicky plynulo a nezávisle na sebe. To umožňuje samostatné jemné nastavenie obsahu vlhkosti (3) a objemového prietoku (4) požadovaného suchého vzduchu.

Týmto spôsobom môžete rýchlo a podľa potreby nakonfigurovať akýkoľvek klimatický scenár iba s jedným zariadením: extrémne suchý vzduch s nízkym prietokom vzduchu, väčším množstvom suchého vzduchu alebo maximálnym výkonom cirkulujúceho vzduchu so stredným podielom suchého vzduchu.

Duoventické porovnanie

Modelové rozdiely v priamom porovnaní:
Vľavo TTR 400 s reguláciou množstva vzduchu Monoventic (1) a kombinovaným vstupom pre oba prúdy vzduchu (2), vpravo TTR 400 D s reguláciou Duoventic (3, 4) a samostatnými vstupmi pre suchý vzduch (5) a regeneračný vzduch (6).

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie