Panel používateľa

Okenné tesnenie KlimaAirLock 400 pre mobilné klimatizačné jednotky

Okenné tesnenie KlimaAirLock 400 pre mobilné klimatizačné jednotky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Energeticky úsporné inštalačné riešenie pre klimatizácie s technológiou jednej a dvoch hadíc!Mobilné monoblokové klimatizačné jednotky, ako sú komfortné klimatizačné jednotky série PAC a individuálne komerčné klimatizačné jednotky série PortaTemp, majú na mieste jednu alebo dve vzduchové hadice na odvod teplého vzduchu. V 99% všetkých prípadov sú tieto hadice na odvádzanie vzduchu inštalované na otvorenom okne.Takéto riešenie bez inteligentného okenného potrubia funguje mimoriadne neekonomicky, pretože teplý vonkajší vzduch tiež neustále prúdi späť dovnútra cez okenný otvor a aspoň čiastočne ničí chladiaci výkon klimatizačnej jednotky. Inými slovami: vaša mobilná klimatizácia musí nielen ochladzovať teplý vzduch v miestnosti, ale aj prichádzajúci vonkajší vzduch.KlimaAirLock končí s plytvaním energiou

39 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: CHIFA

Energeticky úsporné inštalačné riešenie pre klimatizácie s technológiou jednej a dvoch hadíc!

Mobilné monoblokové klimatizačné jednotky, ako sú komfortné klimatizačné jednotky série PAC a individuálne komerčné klimatizačné jednotky série PortaTemp, majú na mieste jednu alebo dve vzduchové hadice na odvod teplého vzduchu. V 99% všetkých prípadov sú tieto hadice na odvádzanie vzduchu inštalované na otvorenom okne.

Takéto riešenie bez inteligentného okenného potrubia funguje mimoriadne neekonomicky, pretože teplý vonkajší vzduch tiež neustále prúdi späť dovnútra cez okenný otvor a aspoň čiastočne ničí chladiaci výkon klimatizačnej jednotky. Inými slovami: vaša mobilná klimatizácia musí nielen ochladzovať teplý vzduch v miestnosti, ale aj prichádzajúci vonkajší vzduch.

KlimaAirLock skončí s plytvaním energiou!

KLimaAirLock je viac než len pripevnenie výfukovej hadice. Tento praktický pomocník sa dá pripevniť na akýkoľvek typ okna v niekoľkých jednoduchých krokoch a spoľahlivo zabráni spätnému prúdeniu teplého vonkajšieho vzduchu do klimatizovaného interiéru. AirLock 200 navyše zabraňuje vniknutiu nepríjemného hmyzu a okno je možné pri opustení miestnosti obvyklým spôsobom zavrieť. Bez demontáže tesnenia okna.

Priesvitný monitor výmeny vzduchu KlimaAirLock je vyrobený z odolného a vodoodpudivého materiálu s nízkou tepelnou vodivosťou. To zvyšuje účinnosť chladenia a znižuje náklady na spotrebu. Obstarávacie náklady AirLock 200 sa amortizujú vo veľmi krátkom čase.

KlimaAirLock sa pripevňuje pomocou dodávaného pásu na suchý zips, aby bolo možné okenný uzáver kedykoľvek odstrániť bez zanechania zvyškov. Bez problémov je možné aj čistenie v práčke.

Vhodné pre klimatizácie s technológiou jednej hadice a dvoch hadíc.

Mobilné klimatizácie možno rozdeliť do dvoch kategórií. Najčastejšie sa používa takzvaná technológia jednej hadice, ako je to u väčšiny monoblokových zariadení série PAC. Existujú aj klimatizácie s technológiou dvoch hadíc, ktoré pracujú s dvoma samostatnými hadicami, napríklad klimatizácia PAC 3550 PRO.

AirLock 200 sa hodí ku každej klimatizácii, či už je to technológia s jednou alebo dvoma hadicami.

Na rozdiel od AirLock 100, ktorý má iba jeden otvor na zips, umožňujú dva otvory na zips AirLock 200 variabilné pripevnenie jednej „alebo" dvoch hadíc na odvod vzduchu. Ak je potrebný iba jeden otvor, zips uzavrie druhý otvor na zips neviditeľne a nepriepustne pre vzduch.

Mimochodom: KlimaAirLock je možné celoročne používať aj pre iné zariadenia na odvádzanie vzduchu.

Či už ľavé alebo pravé krídlo, spodné zavesené alebo šikmé strešné okno - KlimaAirLock sa hodí na všetky bežné okenné konštrukcie s maximálnym obvodom 400 cm!

Tu je prehľad niekoľkých praktických výhod:

Energeticky úsporné tesnenie okien
Zvyšuje chladiaci výkon, znižuje spotrebu energie
Vhodné pre akýkoľvek typ okna: krídlové, spodné, šikmé strešné okná
Pre klimatizačné jednotky s technológiou jednej hadice a dvoch hadíc
Zabraňuje vstupu teplého vzduchu a hmyzu
Okno je možné zavrieť aj napriek okennému tesneniu
Rýchol návratný výrobok
Ľahká samostatná montáž
Demontáž bez zvyškov

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie