Panel používateľa

Ochladzovač vzduchu PAE 49

Ochladzovač vzduchu PAE 49

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OSVEDČENÝ MODEL

Vzduchové chladiče série PAE od spoločnosti Trotec získavajú viac bodov priamo. PAE 49 z. B. má programovateľný časovač pre automatické zapínanie a vypínanie prístroja. To citeľne znižuje už aj tak nízke prevádzkové náklady, pretože sú minimalizované zbytočné prevádzkové doby.Chladič vzduchu je možné flexibilne používať v interiéroch aj exteriéroch: v horúcom každodennom kancelárskom živote, na ochladenie vo fitnescentre alebo ako automat na občerstvenie na terase a balkóne. Chladič vzduchu ponúka tichý nočný režim pre pohodlnú klímu v spálni. Vďaka veľkej nádrži na vodu je PAE 49 vhodný na celoročné použitie ako účinný zvlhčovač vzduchu.Kompaktné rozmery, kolieska zabudované v spodnej časti krytu a ergonomicky tvarované zapustené úchyty umožňujú rýchlu zmenu umiestnenia. Pomocou ďalších namontovateľných nožičiek je PAE 49 chránený proti neúmyselnému rolovaniu aj na mierne svahovitom podklade.

299,90 € s DPH

Recyklačný poplatok: 0,60 €

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Kompletne v elegantnej bielej farbe - takto sa predstavuje vzduchový chladič PAE 49, ktorý získal cenu IF Design Award. Elegantný vzduchový chladič 4 v 1 stanovuje svojím štandardom ocenený dizajn nielen nové štandardy - PAE 49 tiež ukazuje jeho silné stránky z hľadiska funkčnosti a výkonu úplne vypnuté.

Ponúka takmer neobmedzené možné využitie!

Vzduchové chladiče série PAE od spoločnosti Trotec získavajú viac bodov priamo. PAE 49 z. B. má programovateľný časovač pre automatické zapínanie a vypínanie prístroja. To citeľne znižuje už aj tak nízke prevádzkové náklady, pretože sú minimalizované zbytočné prevádzkové doby.

Chladič vzduchu je možné flexibilne používať v interiéroch aj exteriéroch: v horúcom každodennom kancelárskom živote, na ochladenie vo fitnescentre alebo ako automat na občerstvenie na terase a balkóne. Chladič vzduchu ponúka tichý nočný režim pre pohodlnú klímu v spálni. Vďaka veľkej nádrži na vodu je PAE 49 vhodný na celoročné použitie ako účinný zvlhčovač vzduchu.

Kompaktné rozmery, kolieska zabudované v spodnej časti krytu a ergonomicky tvarované zapustené úchyty umožňujú rýchlu zmenu umiestnenia. Pomocou ďalších namontovateľných nožičiek je PAE 49 chránený proti neúmyselnému rolovaniu aj na mierne svahovitom podklade.

PAE 49 znižuje teplotu v miestnosti prirodzeným odparovacím chladením (voštinová technológia). Na chladenie vyžaduje PAE 49 čerstvú vodu z vodovodu, ktorá sa plní do 20-litrovej nádrže na vodu alebo ju možno napájať trvalo pomocou stáleho vodovodného pripojenia. Odparovací filter s voštinovou štruktúrou zvlhčuje nasávaný vzduch a znova ho vyfukuje ako prúd studeného vzduchu. So svojimi 4 rýchlosťami ventilátora poskytuje PAE 49 znateľné osvieženie - zamerané buď na jeden bod, so zvyšujúcou sa a znižujúcou sa intenzitou vetrania na základe prirodzeného vetra, alebo sa šíri po miestnosti.

Chladiaci výkon pre najvyššie hodnoty: V extrémne horúcich dňoch možno chladiaci výkon modelu PAE 49 ďalej zvýšiť pomocou dodaných štyroch balíkov ľadu alebo pridaním kociek ľadu!

Chladič vzduchu PAE 49 Vám poskytne lepší vzduch pre zdravé dýchanie, osvieženie, čistí, aromatizuje a deodorizuje vzduch.

Vysoko účinný ionizátor PAE 49 eliminuje v prípade potreby nepríjemné pachy a baktérie vo vzduchu v miestnosti. Chladič vzduchu má navyše difuzér vonného oleja, ktorý zvyšuje pohodu. Na vytvorenie príjemnej vnútornej klímy po náročnom pracovnom dni stačí len pár kvapiek éterického oleja.

Ku výrobku dodávame 100g vysokoúčinnej dezinfekcie, ktorá zvláda všetkých 18 známich kmeňov vírusov medzi ktoré patria i vírusy MERS a SARS ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19!

Aj v zime pomáha PAE 49 zlepšovať vnútornú klímu. Ak sa v chladných dňoch používa kúrenie, vlhkosť vzduchu výrazne klesá. To dráždi dýchacie cesty a ovplyvňuje pohodu. Hneď ako začne vykurovacia sezóna, funkcia zvlhčovania vzduchu PAE 49 zabráni nepríjemnému suchému vykurovaciemu vzduchu. Vysoká rýchlosť odparovania 2 litre za hodinu umožňuje zvlhčovanie až 10 hodín. Skutočný všestranný talent!

S výkonom vzduchu 750 m³ / h sa PAE 49 odporúča používať v miestnostiach do 150 m³. Chladné počítače ocenia nízku spotrebu energie iba 145 W a veľmi nízke prevádzkové náklady.

Výhody pre prax:

Odparovací chladič vzduchu 4 v 1: chladenie vzduchu, ventilácia, osviežovanie vzduchu, zvlhčovanie vzduchu
Efektívne odparovacie chladenie s voštinovou technológiou
Možnosť prevádzky so štyrmi dodávanými balíčkami ľadu alebo kockami ľadu na zvýšenie chladiacej kapacity
Možnosť trvalej prípojky vody
Režim prirodzeného vetra
Vylepšené čistenie vzduchu ionizátorom
Integrovaný difuzér vonného oleja pre voliteľnú aromatizáciu vzduchu v miestnosti
Nastaviteľný smer vypúšťania a automaticky otočné lamely
4 rýchlosti ventilátora
Funkcia časovača
Nočný mód
Obzvlášť energeticky efektívne
IR diaľkové ovládanie
Ľahko sa prepravuje vďaka robustným kolieskam
S dodávanými nožičkami sa dá použiť aj na podlahy s miernym sklonom
Vhodný na celoročnú prevádzku! V lete chladič vzduchu a v zime zvlhčovač vzduchu

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Objem vzduchu
Úroveň max. [M³ / h] 750
Rýchlosť výstupu vzduchu [m / s] 11
Ventilátor - 1 radiálny
Úrovne ventilátora 4
Odparovacia kapacita max. [l / h] 2
Chladiace médium vzduch
Environmentálne podmienky - Teplota min. [° C] 5 / Teplota max. [° C] 43
Nádrž na vodu - Obsah v [l] 20
Elektrické hodnoty - Sieťové pripojenie 220 - 240 V / 50 Hz
Príkon [W] 145
Elektrické pripojenie - Konektor SVE 7/16
Dĺžka kábla [m] 1.6
Hodnoty zvuku - Vzdialenosť 1 m [dB (A)] 73
Rozmery
Dĺžka (bez obalu) [mm] 390
Šírka (bez obalu) [mm] 350
Výška (bez obalu) [mm] 880
Váha(bez obalu) [kg] 13


VYBAVENIE, VLASTNOSTI A FUNKCIE
Funkcie a vlastnosti
Funkcia osvieženia vzduchu - ÁNO
Funkcia vzduchového chladenia - ÁNO
Ionizácia - ÁNO
Možnosť pracovať so studenými zábalmi - ÁNO
IR diaľkové ovládanie - ÁNO
Funkcia vetrania - ÁNO
Odparovacie chladenie s voštinovou technológiou -ÁNO
Vypnutie, keď je nádrž na vodu prázdna - ÁNO
Ukazovateľ hladiny vody - ÁNO
Výstražné svetlo, keď je nádrž na vodu prázdna - ÁNO
Nočný mód - ÁNO
Nepretržitá prevádzka - ÁNO
Nastaviteľný smer prúdenia vzduchu - ÁNO
Funkcia časovača - ÁNO
Funkcia hojdačky - ÁNO
LED displej - ÁNO
Funkcia časovača - ÁNO
Je možné zvoliť čas zapnutia - ÁNO
Predvoliteľný čas vypnutia - ÁNO
Mobilita - ÁNO
Nohy - ÁNO
Plastové transportné valčeky - ÁNO
Zapustené úchyty - ÁNO

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie