Panel používateľa

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 plní okrem funkcie ionizácie vzduchu ďalšie 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Používateľ si môže zvoliť medzi 3 rýchlosťami prúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 8l nádrž na vodu, vďaka ktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch až 7,5 hodiny. Pre väčšie pohodlie sada obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ochladzovač ovládať aj na diaľku. Zariadenie je možné tiež nastaviť na konkrétny pracovný čas, a to vďaka zabudovanému časovaču.Čo nám dáva funkcia ionizácie vzduchu? Je to proces, pri ktorom kladný ión mení svoj elektrický náboj na záporný, aby neutralizoval pôsobenie akýchkoľvek znečisťujúcich látok. Vďaka ionizácii sa znečisťujúce látky usadzujú na povrchu podlahy a tým sa výrazne zlepšuje kvalitu ovzdušia.Chcete mať vo svojej spálni, obývacej izbe alebo kancelárii príjemný osviežujúci chlad? Už vás unavujú vysoké letné teploty? Alebo sa možno obávate suchého vzduchu v byte? Ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 je dokonalým produktom, ak hľadáte zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a pohodlne sa postarať o čistý a svieži vzduch vo vašom okolí. Výhodou je, že dizajn perfektne zapadne do každého interiéru! Modernosť a štýl!

149,90 € s DPH

Recyklačný poplatok: 0,60 €

Skladové číslo:

Výrobca: Adler Europe Group

Vysokovýkonný multifunkčný ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 plní okrem funkcie ionizácie vzduchu ďalšie 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Používateľ si môže zvoliť medzi 3 rýchlosťami prúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 8l nádrž na vodu, vďaka ktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch až 7,5 hodiny. Pre väčšie pohodlie sada obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ochladzovač ovládať aj na diaľku. Zariadenie je možné tiež nastaviť na konkrétny pracovný čas, a to vďaka zabudovanému časovaču.
Čo nám dáva funkcia ionizácie vzduchu? Je to proces, pri ktorom kladný ión mení svoj elektrický náboj na záporný, aby neutralizoval pôsobenie akýchkoľvek znečisťujúcich látok. Vďaka ionizácii sa znečisťujúce látky usadzujú na povrchu podlahy a tým sa výrazne zlepšuje kvalitu ovzdušia.
Chcete mať vo svojej spálni, obývacej izbe alebo kancelárii príjemný osviežujúci chlad? Už vás unavujú vysoké letné teploty? Alebo sa možno obávate suchého vzduchu v byte? Ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 je dokonalým produktom, ak hľadáte zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a pohodlne sa postarať o čistý a svieži vzduch vo vašom okolí. Výhodou je, že dizajn perfektne zapadne do každého interiéru! Modernosť a štýl!

Charakteristika a technické údaje:
Funkcie: ionizácia vzduchu/chladenie/čistenie/zvlhčovanie / dezinfekcia a deodorizácia 
LED ovládací panel
Diaľkové ovládanie
3 režimy ventilátora: Normálny, Prirodzený(prírodný), Spánkový
Funkcia zvlhčovania znižuje teplotu prevádzkou vodného čerpadla
Prietok vzduchu 830 m3/hod
Horizontálna oscilácia 60°
Časovač 0,5-7,5 hodiny
2 nádoby na vodu
Spotreba vody 330 ml/hod
Indikátor hladiny vody
4 kolieska
Pohodlné rukoväte na prenášanie
8L nádrž na vodu s vypúšťacím uzáverom
Príkon: nom. 60 W, max. 325 W
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Rozmery produktu 28,5 x 34,5 x 72,8 cm (bez koliesok)
Hlučnosť: max. 60,1 dB

Multifunkčné zariadenie, ktoré sa od podobných produktov na trhu odlišuje vďaka zaoblenému krytu a moderným doplnkom, ako je osvetlený ovládací panel a indikátor hladiny nádrže na vodu, bude skvelo fungovať aj ako kancelársky ochladzovač. Vďaka vysokej účinnosti a kombinácii funkcií ionizácie, chladenia, zvlhčovania a čistenia si Camry CR7920 rýchlo obľúbite! Pretože zariadenie má zabudovanú 8-litrovú nádržku na vodu, dokáže ochladiť vzduch až 7,5 hodiny a vďaka funkcii zvlhčovania zvyšuje vlhkosť počas suchých dní! Navyše, ak si chcete upraviť úroveň chladenia a zvlhčovania podľa svojich vlastných preferencií, môžete si vybrať z 3 rôznych rýchlostí ventilátora.
Ochladzovač vzduchu 4v1 Camry CR7920 je vybavený pohodlnou rukoväťou na prenášanie zariadenia (na oboch stranách), držiakom napájacieho kábla, kolieskami uľahčujúcimi pohyb po rôznych povrchoch a kvalitným filtrom. Sada obsahuje tiež dva chladiace prvky, ktoré sú vložené do nádrže na vodu a umožňujú rýchlejšie ochladenie vzduchu. Intuitívny ovládací panel uľahčuje výber správneho programu. Stačí stlačiť tlačidlo HUMIDIFY a teplota sa zníži spustením vodného čerpadla. Zariadenie má tiež časovač, ktorý vám umožňuje naprogramovať čas, počas ktorého by zariadenie chladilo pred automatickým vypnutím (od 0,5 h do 7,5 h).

Ku výrobku dodávame 100g vysokoúčinnej dezinfekcie, ktorá zvláda všetkých 18 známich kmeňov vírusov medzi ktoré patria i vírusy MERS a SARS ktorý spôsobuje ochorenie Covid-19!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.''

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie