Panel používateľa

Lokálna klimatizácia PAC 3900 X

Lokálna klimatizácia PAC 3900 X

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

OSVEDČENÝ MODEL

Vďaka pohodlnej palete funkcií a najnovšej generácii chladiacej technológie je multifunkčná klimatizácia PAC 3900 X skutočným všestranným používateľom. Či už chladenie, vetranie alebo odvlhčovanie: ultrakompaktná klimatizácia zvládne všetky požiadavky optimálnej vnútornej klímy. S chladiacim výkonom 3,9 kW sa klimatizácia série PAC odporúča ako riešenie chladenia pre veľké miestnosti do 130 m³. Okrem spoľahlivého chladenia v horúcich dňoch PAC 3900 X filtruje a odvlhčuje aj vzduch v miestnosti a tiež poskytuje dych čerstvého vzduchu. Na želanie v troch úrovniach vetrania a s funkciou výkyvu pre optimálne rozloženie vzduchu v miestnosti.

799,90 € s DPH

Recyklačný poplatok: 6,24 €

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Miestna klimatizácia PAC 3900 X predstavuje trojitý výkon pre väčšiu sviežosť: chladenie, vetranie, odvlhčovanie

Vďaka pohodlnej palete funkcií a najnovšej generácii chladiacej technológie je multifunkčná klimatizácia PAC 3900 X skutočným všestranným používateľom. Či už chladenie, vetranie alebo odvlhčovanie: ultrakompaktná klimatizácia zvládne všetky požiadavky optimálnej vnútornej klímy. S chladiacim výkonom 3,9 kW sa klimatizácia série PAC odporúča ako riešenie chladenia pre veľké miestnosti do 130 m³. Okrem spoľahlivého chladenia v horúcich dňoch PAC 3900 X filtruje a odvlhčuje aj vzduch v miestnosti a tiež poskytuje dych čerstvého vzduchu. Na želanie v troch úrovniach vetrania a s funkciou výkyvu pre optimálne rozloženie vzduchu v miestnosti.

Funkcie PAC 3900 X

Osviežujúco viac pohodlia. Čo najpružnejšie.

PAC 3900 X má moderné mikroprocesorové riadenie s veľkým počtom individuálne programovateľných funkcií. Voliteľne môže zariadenie regulovať aj samotnú klímu v miestnosti. Inteligentná klimatizačná jednotka dokonca automaticky znižuje náklady na energiu automatickým vypínaním kompresora a ventilátora klimatizácie po dosiahnutí nastavenej cieľovej teploty.

Tip na úspory! Prevádzkové režimy vetranie a odvlhčovanie je možné zvoliť aj pri deaktivovanej funkcii chladenia. To znamená, že klimatizáciu 3 v 1 PAC 3900 X je možné používať po celý rok na vytvorenie príjemného a zdravého životného priestoru - pri súčasnej nižšej spotrebe energie. Tým sa znateľne znížia energetické požiadavky už tak ekonomického zariadenia a nákup samostatného odvlhčovača alebo ventilátora sa stane zbytočným.

Integrovaná funkcia časovača umožňuje hodinovú prevádzku, ako aj automatické zapnutie a vypnutie prístroja. Príjemne tichá nočná funkcia s prispôsobenou reguláciou teploty zaisťuje pokojný spánok a potrebnú regeneráciu tela.

Viac času na to najnutnejšie! Nastavené prevádzkové parametre, ako je režim prístroja, cieľová teplota a úroveň vetrania, sa uložia po vypnutí prístroja a automaticky sa prijmú pri ďalšom zapnutí. V kombinácii s časovačom je PAC 3900 X ideálny na vytvorenie optimálnej klímy v miestnosti v kancelárii alebo v súkromných miestnostiach, bez dozoru a v stanovených časoch.

Monobloková klimatizácia PAC 3900 X sa ovláda buď dodávaným infračerveným diaľkovým ovládaním alebo prostredníctvom prehľadného membránového ovládacieho panela na prístroji.

Inštalácia a údržba PAC 3900 X.

Okamžité použitie.

Predmontovaný vzduchový filter je možné v prípade potreby ľahko vybrať a vyčistiť. Vlhkosť sa zhromažďuje ako kondenzát v zbernej nádobe. Ak je to potrebné, je možné vzadu pripojiť trvalý odtok kondenzátu.

Tip: Na pripevnenie dodávanej odsávacej hadice použite praktické tesnenie na okno alebo dvere AirLock. To zaisťuje priechod okna alebo dverí bez straty chladu a umožňuje pripevnenie hadice k akémukoľvek typu okna (krídlo, sklopné, strešné okno) alebo k dverám (krídlo alebo výklopné dvere). AirLock zvyšuje účinnosť chladenia klimatizácie a znižuje náklady na spotrebu.

Mobilný, nenáročný na priestor a nenáročný na údržbu

Malé rozmery, flexibilné použitie, inteligentný dizajn.

Dnes v spálni, zajtra v obývacej izbe? Žiadny problém, zmena polohy je rýchla a ľahká vďaka kolieskam s hladkým chodom a ergonomicky tvarovanému zapustenému úchytu. Praktické previnutie kábla zjednodušuje bezproblémové ukladanie zariadenia po chladiacej sezóne.

Ekologicky rozumné vďaka prírodným chladivám

V čase zmeny podnebia je ochrana nášho životného prostredia a s tým spojené znižovanie skleníkových plynov (GWP - Potenciál globálneho otepľovania) a potenciálu poškodzovania ozónovej vrstvy (ODP - Potenciál poškodzovania ozónovej vrstvy) čoraz dôležitejšie. Ako výrobca mobilných miestnych klimatizačných jednotiek by sme radi prispeli aj k ochrane životného prostredia použitím R290 ako prírodného chladiva.
Skratka R290 znamená propán - chemická zlúčenina zložená z prirodzene sa vyskytujúcich prvkov vodík a uhlík. Používanie R290 ako prírodného chladiva pri použití mobilných miestnych klimatizačných jednotiek má na rozdiel od predtým používaných chladív s fluórovanými uhľovodíkmi (tu: HFC) v klimatizačnej a chladiacej technike výhodu v tom, že jeho komponenty sú úplne prírodné a ekologické, a preto ani nemajú potenciál poškodzovania ozónovej vrstvy stále nemajú významný priamy potenciál globálneho otepľovania.

Výhody R290:

Čisto prírodné chladivo vyrobené z uhľovodíkov - bez toxínov a znečisťujúcich látok
Žiadny potenciál poškodzovania ozónu (ODP)
Zníženie priamych emisií skleníkových plynov (GWP)
Lepšia termodynamika v porovnaní s chladivami HFC
Vyšší špecifický chladiaci výkon (COP - koeficient výkonu)
Obzvlášť energeticky efektívna a úsporná prevádzka
Spolu s R600a je R290 jedným z mála chladív na báze uhľovodíkov, ktoré je možné bezpečne používať v domácich spotrebičoch, pretože spĺňajú príslušné bezpečnostné požiadavky podľa IEC 60335-2-89.

Optimálne úložisko nájdete v návode na obsluhu.

Jedna klimatizácia, mnoho možných použití

Vďaka svojim trom prevádzkovým režimom chladenia, vetrania a odvlhčovania vzduchu sa výkonný PAC 3900 X odporúča ako flexibilný univerzálny počítač v kancelárii alebo doma.

Výhody pre prax:

Trieda energetickej účinnosti A
Chladiaci výkon 3,9 kW
Tri prevádzkové režimy: chladenie, vetranie, odvlhčovanie
Tri úrovne vetrania
Funkcia časovača
Praktický LED displej
Ľahko udržiavateľná membránová klávesnica
Zobrazenie teploty v miestnosti
Funkcia výkyvu pre optimálne rozloženie vzduchu
IR diaľkové ovládanie
Odnímateľný vzduchový filter
Tichý chod <53 dB (A)
Mobilné klimatizačné systémy - pohodlné chladiace stroje

Poznámka: Bez hadice nie je zima!

Nenechajte sa znepokojiť obrázkami klimatizačných jednotiek, ktoré naznačujú úplne bezhadicové použitie - nevyhnutná je minimálne jedna hadica, aj keď ju nie vždy vidíte!
Prečo? Veľmi ľahko:

Po celom svete sú profesionálnymi domácimi klimatizáciami kompresné chladiace systémy. A tieto generujú chlad aj teplo - nemenná fyzika. V miestnosti je želaný generovaný chlad, nie však teplo. Preto musí ísť von.

V prípade delených jednotiek je automaticky vonku, pretože tu sa teplo odvádza priamo do vonku zabudovaného kondenzátora. Tieto zariadenia však tiež vyžadujú prípojné vedenie pre cirkulujúce chladivo, ktoré zaisťuje prepravu chladu.

V prípade monoblokovej konštrukcie je teplo centralizované v prístroji, a preto musí byť vedené vonku bez opätovného miešania s vnútorným vzduchom otepľujúcim spôsobom.

Na tento účel je potrebná najmenej jedna hadica na odpadový vzduch, ktorá je preto neoddeliteľnou súčasťou dodávky každej monoblokovej klimatizácie dostupnej na trhu, aj keď to nie je priamo viditeľné na každom zobrazení aplikácie.

Optimálne úložisko nájdete v návode na obsluhu.

Vážený zákazník, v ponuke máme desiatky rôznych a podobných zariadení! Ak nám napíšete alebo zavoláte nájdeme pre Vás to najlepšie riešenie!

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie