Panel používateľa

Priemyselná klimatizačná jednotka PT 23000 S

Priemyselná klimatizačná jednotka PT 23000 S

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA NA VYŽIADANIE EKONOMICKY VÝHODNÉ

Najvýkonnejší mobilný splitový klimatizačný systém s pripojením bez chladiva na trhu! Mobilné chladenie pre profesionálov! Mobilný klimatizačný systém PT 23000 S bol špeciálne navrhnutý pre vysoké požiadavky prenájmu a vyznačuje sa robustnou a ľahko transportovateľnou delenou konštrukciou, vysokou jednoduchosťou údržby a spoľahlivosťou v chladiacom režime. Vďaka rýchloupínacím spojkám na pripájacej súprave je možné pripojiť externé výmenníky tepla behom okamihu. Pripravte, pripojte výmenník tepla, pripojte napájanie, pripravené na použitie - veľmi rýchlo za pár minút! V pripojovacom potrubí cirkuluje iba voda, ktorá bola pridaná s glykolom, aby pri pripájaní a odpájaní nikdy nedošlo k strate chladiva. Kombináciou niekoľkých pripojovacích súprav sa dá v prípade potreby predĺžiť pripojovacia vzdialenosť až na 30 metrov, takže sa dajú ochladiť aj vzdialené miestnosti.

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Priemyselná klimatizácia PT 23000 S je najvýkonnejší mobilný splitový klimatizačný systém s pripojením bez chladiva na trhu

Mobilné chladenie pre profesionálov

Mobilný klimatizačný systém PT 23000 S bol špeciálne navrhnutý pre vysoké požiadavky prenájmu a vyznačuje sa robustnou a ľahko transportovateľnou delenou konštrukciou, vysokou jednoduchosťou údržby a spoľahlivosťou v chladiacom režime. Vďaka rýchloupínacím spojkám na pripájacej súprave je možné pripojiť externé výmenníky tepla behom okamihu. Pripravte, pripojte výmenník tepla, pripojte napájanie, pripravené na použitie - veľmi rýchlo za pár minút!

V pripojovacom potrubí cirkuluje iba voda, ktorá bola pridaná s glykolom, aby pri pripájaní a odpájaní nikdy nedošlo k strate chladiva. Kombináciou niekoľkých pripojovacích súprav sa dá v prípade potreby predĺžiť pripojovacia vzdialenosť až na 30 metrov, takže sa dajú ochladiť aj vzdialené miestnosti.

Konštrukcia sleduje funkciu - dôsledne do najmenších detailov

Robustná konštrukcia modelu PT 23000 S s odolnými panelmi z pozinkovanej ocele a dodatočnou práškovou farbou zaisťuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom a agresívnemu prostrediu.

Táto klimatizačná jednotka je vybavená robustnými kolesami a mimoriadne tenkým dizajnom, takže sa dá ľahko prepravovať a manévrovať aj v tých najtesnejších priestoroch - PT 23000 S sa hodí cez všetky dvere a do každého výťahu. Vďaka špeciálne vystuženému krytu možno chladiacu jednotku ľahko prepravovať aj pomocou žeriava pomocou voliteľných závesov pre žeriavy. Dve integrované úchyty luku tiež chránia predný panel pred poškodením nárazom a uľahčujú manipuláciu súčasne.

Výkonná chladiaca technológia pre nepretržitú prevádzku

Početné podrobné riešenia dokumentujú spoľahlivosť a kvalitu tejto profesionálnej klimatizačnej jednotky. Napríklad boli nainštalované mimoriadne robustné hliníkové rebrované výmenníky tepla s hrubostennými medenými rúrkami a rotačný kompresor bol tiež namontovaný na tlmiče vibrácií pre maximálnu životnosť.

Dva vysokotlakové radiálne ventilátory pre veľkoobjemovú cirkuláciu vzduchu spolu s nastaviteľnou výstupnou mriežkou zaisťujú homogénne chladenie aj vo veľkých miestnostiach. Vďaka mikroprocesorom riadeným cyklom odmrazovania horúcimi plynmi, ako aj predvoliteľnou úrovňou dúchadla a cieľovou teplotou je možné dosiahnuť optimálnu teplotu v miestnosti pre každú požiadavku na chladenie - dokonca až do 10 ° C, v závislosti od prevádzkových podmienok.

Vďaka robustnému a kompaktnému dizajnu a vysokému výkonu modelu PT 23000 S je táto klimatizácia prvou voľbou pre širokú škálu chladiacich aplikácií - s voliteľným príslušenstvom, ktoré je k dispozícii tiež ako bodový chladič.

Aplikácie:

Núdzové chladenie
Veľtrhy a výstavy
Laboratóriá
Kancelárie a obchody
Markízy
Dočasné ubytovanie
Skladovacie a výrobné miestnosti
IT miestnosti, meracie a riadiace centrá
gastronómia
Chladenie v špičkách


Výhody pre prax:

Vývoj, dizajn, výroba: 100% Trotec
Robustná konštrukcia špeciálne navrhnutá pre mobilné použitie
Rýchle ochladenie aj vo veľkých miestnostiach
Jednoduchá inštalácia bez odbornej spoločnosti - pripravená na použitie behom niekoľkých minút
Odmrazovacia jednotka riadená horúcimi plynmi pre nepretržitú prevádzku chladenia
Dvojitý odstredivý ventilátor so silnou cirkuláciou vzduchu a striedavým motorom s dlhou životnosťou
Robustný hliníkový rebrovaný výmenník tepla s hrubostennými medenými rúrkami
Odvod tepla bez chladiva z vnútornej jednotky do výmenníka tepla
Pomocou rýchloupínacích spojok možno spojovacie vedenia predĺžiť až na 30 m, aby sa ochladili vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie