Panel používateľa

Priemyselná klimatizácia PT 15000 S

Priemyselná klimatizácia PT 15000 S

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA NA VYŽIADANIE EKONOMICKY VÝHODNÉ

Komerčná klimatizácia PT 15000 SObzvlášť výkonný delený klimatizačný systém s prípojkami bez chladivaTáto vysoko výkonná a kvalitná klimatizácia z pôvodnej výroby v EÚ zaujme svojim maximálnym chladiacim výkonom v delenej konštrukcii, ktorá je priateľská k preprave aj robustná, čo z klimatizácie PT 15000 S robí ideálne riešenie pre rýchle a spoľahlivé miestne chladiace aplikácie na dočasné použitie.Mobilný splitový klimatizačný systém PT 15000 S bol špeciálne navrhnutý pre materiálne náročné požiadavky permanentného prenájmu. Preto sa táto chladiaca jednotka vyznačuje zodpovedajúcim kvalitatívnym spracovaním, vysokou jednoduchosťou údržby a spoľahlivosťou chladiacej prevádzky.

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Komerčná klimatizácia PT 15000 S

Obzvlášť výkonný delený klimatizačný systém s prípojkami bez chladiva
Táto vysoko výkonná a kvalitná klimatizácia z pôvodnej výroby v EÚ zaujme svojim maximálnym chladiacim výkonom v delenej konštrukcii, ktorá je priateľská k preprave aj robustná, čo z klimatizácie PT 15000 S robí ideálne riešenie pre rýchle a spoľahlivé miestne chladiace aplikácie na dočasné použitie.

Mobilný splitový klimatizačný systém PT 15000 S bol špeciálne navrhnutý pre materiálne náročné požiadavky permanentného prenájmu. Preto sa táto chladiaca jednotka vyznačuje zodpovedajúcim kvalitatívnym spracovaním, vysokou jednoduchosťou údržby a spoľahlivosťou chladiacej prevádzky.

Robustne skonštruovaný, flexibilne prenosný a nastaviteľný pre úsporu miesta

Robustná konštrukcia modelu PT 15000 S s odolnými panelmi z pozinkovanej ocele a dodatočnou práškovou farbou zaisťuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom a agresívnemu prostrediu.

Kryt PT 15000 S bol zároveň navrhnutý tak, aby bol mimoriadne tenký, aby sa táto klimatizácia zmestila do všetkých dverí a do každého výťahu. Vďaka kolieskam s parkovacími brzdami sa dá preprava uskutočniť s časovou úsporou.

Vďaka špeciálne vystuženému krytu PT 15000 S sa dá transportovať tiež pomocou žeriava pomocou voliteľných žeriavových úchytov.

Koncept dvojitého výmenníka tepla tejto splitovej klimatizácie vám tiež ponúka väčšiu flexibilitu z hľadiska prepravy a inštalácie. Namiesto jediného objemného výmenníka tepla je PT 15000 S navrhnutý pre prevádzku s dvoma kompaktnými, konštrukčne identickými výmenníkmi tepla. Tieto vonkajšie jednotky vyžadujú menšiu podlahovú plochu, dajú sa ľahšie prepravovať a dajú sa tiež postaviť nezávisle na sebe.

Inštalované bleskovo vďaka spojovacím vedeniam bez chladiva s rýchlospojkami

Spojenie externého výmenníka tepla s klimatizačnou jednotkou inštalovanou vo vnútri je možné zrealizovať behom okamihu. Za týmto účelom je k obidvom jednotkám jednoducho pripojená 10 metrov dlhá pripojovacia sada.

Táto prípojná sada, ktorá sa dá pekne položiť, obklopuje jednak silové pripojenie a hadicu na kondenzát, ako aj prívodné a vratné potrubie pre chladiace médium, ktoré v PT 15000 S pozostáva iba z vody s prídavkom glykolu a ktorej hladina je možné regulovať spôsobom nenáročným na údržbu pomocou zásobníka integrovaného v klimatizačnej jednotke. Vďaka tejto ekologickej a nákladovo efektívnej konštrukcii nikdy nemôže dôjsť k strate chladiva pri pripájaní a odpájaní PT 15000 S.

Kombináciou niekoľkých pripojovacích súprav sa dá v prípade potreby zvýšiť prípojná vzdialenosť až na 30 metrov, takže sa dajú ochladiť aj vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien.

Výkonná technológia chladenia pre bezproblémové nepretržité používanie

Početné konštrukčné detaily dokumentujú pevnosť a kvalitu tejto profesionálnej klimatizačnej jednotky. Napríklad boli nainštalované mimoriadne robustné hliníkové rebrované výmenníky tepla s hrubostennými medenými rúrkami a rotačný kompresor výmenníka tepla bol tiež namontovaný na tlmiče vibrácií pre maximálnu životnosť.

Mimoriadne výkonný odstredivý ventilátor s radiálnym prúdením pre veľkú cirkuláciu vzduchu zaisťuje homogénne chladenie aj veľmi veľkých miestností. Vďaka mikroprocesorom riadeným cyklom odmrazovania horúcimi plynmi a predvoliteľnou rýchlosťou ventilátora a cieľovou teplotou je možné dosiahnuť optimálnu teplotu v miestnosti pre každú požiadavku na chladenie - dokonca až do 10 ° C, v závislosti od prevádzkových podmienok.

Či už pre trvalé chladenie - tiež ako bodový chladič, pre núdzové chladenie v prípade poruchy stacionárnych jednotiek alebo ako podpora chladenia existujúcich systémov v špičkách - vďaka svojej vysokej mobilite, kapacite a robustnosti je PT 15000 S ideálne riešenie pre širokú škálu aplikácií, ako sú veľtrhy a výstavy, laboratóriá, kancelárie a obchody, markízy alebo dočasné ubytovanie, skladovacie a výrobné priestory, dátové centrá, priemyselné prostredia alebo hotely.

Možné oblasti použitia:

gastronómia
Kultúrne pamiatky
Zariadenia závodu
Podlahy suterénu
Podzemné garáže
Prenájom
zmerať
a mnoho ďalších..
Výhody pre prax:

Robustná konštrukcia špeciálne navrhnutá pre mobilné použitie
Umožňuje ochladenie izbovej teploty na 10 ° C
Jednoduchá inštalácia bez odbornej spoločnosti - pripravená na použitie behom niekoľkých minút
Odvod tepla bez chladiva z vnútornej jednotky do výmenníka tepla
Pomocou rýchloupínacích spojok možno spojovacie vedenia predĺžiť až na 30 m, aby sa ochladili vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien
Tu je prehľad niektorých technických údajov:

Typ: split klimatizácia
Chladiaci výkon pri 25 ° C: 15 000 W / 51 000 Btu
Max. Prietok vzduchu: 3 700 m³ / h
Rýchlosť ventilátora: 3
Pripojovacie napätie: 400 V / 50 Hz
Príkon max.: 6 kW
Príkon: 9,5 A
Chladivo: R-410A
Hladina hluku vnútornej jednotky: 65 dB (A)
Kombinované rozmery (D x Š x V): 415 x 1065 x 1500 mm
Hmotnosť vnútornej jednotky: 205 kg

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie