Panel používateľa

Mobilná klimatizácia PortaTemp - PT 4500 S vrátane výmenníka tepla

Mobilná klimatizácia PortaTemp - PT 4500 S vrátane výmenníka tepla

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA NA VYŽIADANIE OSVEDČENÝ MODEL

Kompaktný delený klimatizačný systém s prípojným vedením bez chladivaMOBILNÉ CHLADENIE PRE PROFESIONÁLOVRovnako kompaktná a výkonná klimatizácia PT 4500 S v rozdelenom dizajne bola vyvinutá pre vysoké požiadavky na rýchle a ekonomické chladenie v často sa meniacich miestach.Po nastavení na mieste je PT 4500 S pripravený na použitie za niekoľko minút. Všetko, čo je potrebné pre napájanie, je zásuvka na 230 V a pripojenie k externému výmenníku tepla je hotové vďaka pripojovacej súprave s rýchlospojkami. V pripojovacom potrubí cirkuluje iba voda, ktorá bola pridaná s glykolom, takže pri pripájaní a odpájaní PT 4500 S nemôže nikdy dôjsť k strate chladiva.Kombináciou niekoľkých pripojovacích súprav sa dá v prípade potreby zvýšiť prípojná vzdialenosť až na 30 metrov, takže sa dajú ochladiť aj vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien.

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

MOBILNÉ CHLADENIE PRE PROFESIONÁLOV

Výkonná klimatizácia PT 4500 S je delený kompaktný klimatizačný systém s prípojným vedením bez chladiva v rozdelenom dizajne, bol vyvinutý pre vysoké požiadavky na rýchle a ekonomické chladenie v často sa meniacich miestach. 

Po nastavení na mieste je PT 4500 S pripravený na použitie za niekoľko minút. Všetko, čo je potrebné pre napájanie, je zásuvka na 230 V a pripojenie k externému výmenníku tepla je hotové vďaka pripojovacej súprave s rýchlospojkami. V pripojovacom potrubí cirkuluje iba voda, ktorá bola pridaná s glykolom, takže pri pripájaní a odpájaní PT 4500 S nemôže nikdy dôjsť k strate chladiva.

Kombináciou niekoľkých pripojovacích súprav sa dá v prípade potreby zvýšiť prípojná vzdialenosť až na 30 metrov, takže sa dajú ochladiť aj vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien.

Konštrukcia sleduje funkciu - dôsledne do najmenších detailov

Robustná konštrukcia modelu PT 4500 S s odolnými panelmi z pozinkovanej ocele a dodatočnou práškovou farbou zaisťuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom a agresívnemu prostrediu.

Táto klimatizácia je vybavená robustnými kolesami a mimoriadne štíhlym dizajnom, takže sa dá ľahko prepravovať a manévrovať v najužších priestoroch - PT 4500 S sa hodí cez všetky dvere a do každého výťahu. Vďaka špeciálne vystuženému krytu možno chladiacu jednotku ľahko prepravovať aj pomocou žeriava pomocou voliteľných závesov pre žeriavy. Dve integrované úchyty luku tiež chránia predný panel pred poškodením nárazom a uľahčujú manipuláciu súčasne.

VÝKONNÁ TECHNOLÓGIA CHLADENIA PRE POKRAČOVATEĽNÚ PREVÁDZKU

Početné podrobné riešenia dokumentujú spoľahlivosť a kvalitu tejto profesionálnej klimatizačnej jednotky. Napríklad boli nainštalované mimoriadne robustné hliníkové rebrované výmenníky tepla s hrubostennými medenými rúrkami a rotačný kompresor bol tiež namontovaný na tlmiče vibrácií pre maximálnu životnosť.

Výkonný odstredivý ventilátor s radiálnym prúdením pre veľkoobjemovú cirkuláciu vzduchu spolu s nastaviteľnou výstupnou mriežkou zaisťuje homogénne chladenie aj vo veľkých miestnostiach. Vďaka mikroprocesorom riadeným cyklom odmrazovania horúcimi plynmi, ako aj predvoľiteľnou úrovňou dúchadla a cieľovou teplotou je možné dosiahnuť optimálnu teplotu v miestnosti pre každú požiadavku na chladenie - dokonca až do 10 ° C, v závislosti od prevádzkových podmienok.

Vďaka svojej robustnej a kompaktnej konštrukcii a vysokému výkonu modelu PT 4500 S je táto klimatizácia prvou voľbou pre širokú škálu chladiacich aplikácií - s voliteľne dodávaným príslušenstvom aj ako bodový chladič.

Aplikácie:

Núdzové chladenie
Veľtrhy a výstavy
Laboratóriá
Kancelárie a obchody
Markízy
Dočasné ubytovanie
Skladovacie a výrobné miestnosti
IT miestnosti, meracie a riadiace centrá
gastronómia
Chladenie v špičkách


Výhody pre prax:

Vývoj, dizajn, výroba: 100% Trotec
Robustná konštrukcia špeciálne navrhnutá pre mobilné použitie
Rýchle ochladenie aj vo veľkých miestnostiach
Jednoduchá inštalácia bez odbornej spoločnosti - pripravená na použitie behom niekoľkých minút
Odvod tepla bez chladiva z vnútornej jednotky do výmenníka tepla
Odmrazovacia jednotka riadená horúcimi plynmi pre nepretržitú prevádzku chladenia
Pomocou rýchloupínacích spojok možno spojovacie vedenia predĺžiť až na 30 m, aby sa ochladili vzdialené miestnosti a miestnosti bez okien

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie