Panel používateľa

Vysokovýkonný čistič vzduchu H14 AirgoClean® ONE

Vysokovýkonný čistič vzduchu H14 AirgoClean® ONE

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA CENA NA VYŽIADANIE

Potrebujete bezpečný priestor, kde sa žiadne respiračné vírusy šíriť nebudú? Ste tu správne! Vysokovýkonný čistič vzduchu H14 AirgoClean® ONE je čistič vzduchu od vírusov, baktérií, húb. plesní či iných mikroorganizmov č. 1! Je určený pre komerčné priestory ako s obytným charakterom, tak i kancelárskymi priestormi, kde sídlia právnické a poradenské firmy, banky, poisťovne, IT sektor, privátne ambulancie, či exkluzívne súkromné priestory! AirgoClean® - silná značka pre skutočne čistý vzduch!Veľa sa dá urobiť lepšie. AirgoClean® One nie!

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Názov hovorí za všetko: AirgoClean® je značka spoločnosti Trotec pre pohodlné čistenie vzduchu v súkromnom prostredí. A tu je AirgoClean® One naším jasným číslom 1 a prvým odporúčaním na filtrovanie vírusov a trvalú kontrolu znečisťovania ovzdušia v zasadacích miestnostiach, čakárňach, lekárskych a veterinárnych ordináciách, právnických firmách alebo prvotriednom súkromnom prostredí.

Veľa sa dá urobiť lepšie. AirgoClean® One nie.

Pravdaže, pekných pár čističiek vzduchu ukrojilo na prvý pohľad aj dobrú postavu. Mnohým ale z dlhodobého hľadiska hrozí, že im skôr či neskôr doslova dôjde vzduch. Trvalá prevádzka, neustále čistenie vzduchu nepretržite, nepretržité filtrovanie vírusov - to, čo požiera materiál, musíte byť na to pripravení. Rovnako ako AirgoClean® One od spoločnosti Trotec.

S AirgoClean® One profitujete z rovnako odolného a užívateľsky prívetivého dizajnu s efektívnym 360 ° prúdením vzduchu a dlhou životnosťou filtra - koniec koncov, je to vysoko výkonný čistič vzduchu vyvinutý a vyrobený v Nemecku podľa najvyšších štandardy kvality od originálnej výroby Trotec, ktorá je bez výnimky efektívna, komponenty značky Houses najnovšej generácie technológií od popredných výrobcov komponentov. Každý zabudovaný kvalitný filter je vyrobený, individuálne testovaný a certifikovaný v Nemecku. Účinnosť filtračného systému H14-HEPA tohto vysoko výkonného čističa vzduchu bola vedecky testovaná!

AirgoClean® One - ak je váš štandard štandardom

AirgoClean® One je zárukou upokojujúceho „pocitu príchodu domov" pri vstupe do vašich štyroch stien, do kancelárie, kancelárie alebo do praxe. Zadajte. Zatvorte dvere, zhlboka sa nadýchnite, bezpečie. Znečisťujúce látky, choroboplodné zárodky alebo jemný prach zostávajú vonku, vo vnútri iba čistého filtrovaného vzduchu. Chráňte seba a svoje životné prostredie čistým vzduchom filtrovaným pomocou HEPA, ktorý je z 99,995% zbavený nebezpečných látok znečisťujúcich ovzdušie.

AirgoClean® One odstraňuje zo vzduchu 99,995% všetkých znečisťujúcich látok vo vzduchu do veľkosti 0,1 mikrometra:

Baktérie a vírusy
Prchavé organické látky (VOC)
Roztoče
Domáci prach
Spóry plesní
Zvieracie lupiny
tuhé častice
Peľ
Pachy zvierat
Technika čistého vzduchu „vyrobená v Nemecku" - 100% zdravá technológia, 100% Trotec

Pôsobivý výkon čistého vzduchu AirgoClean® One sa dosahuje výlučne zavedenou technológiou mechanických filtrov - bez toho, aby generoval nebezpečné ióny, ozón alebo UV žiarenie. Tento typ filtrácie vzduchu je najbezpečnejšia, najzdravšia a najefektívnejšia technika čistenia vzduchu. Mechanické filtre AirgoClean® One odstraňujú zo vzduchu aj tie najmenšie častice ich bezpečným držaním vo filtračnom materiáli. Účinnosť systému AirgoClean® One s filtračným systémom H14-HEPA bola vedecky testovaná!

Kombinovaný predfilter
Ako prvý filtračný stupeň má AirgoClean® One syntetickú predfilterovú rohož, ktorá je zabudovaná do predfiltru F7 (ISO ePM10 85%) ako druhý filtračný stupeň a účinne zadržuje hrubý a jemný prach v v kombinácii s veľkou kapacitou na ukladanie prachu.

Filter
s aktívnym uhlím Ako filter úrovne 3 je k dispozícii voliteľný filter s aktívnym uhlím, ktorý predovšetkým účinne neutralizuje pachy tabaku, pachov domácich miláčikov, kuchynských pachov, pachov dymu a pachov formaldehydu a rozpúšťadiel z okolitého vzduchu. V prípade potreby je možné namiesto tlmiča namontovať filter s aktívnym uhlím do priestoru pre filter 3.

Tlmič zvuku
Vysoko výkonný tlmič zvuku je štandardne nainštalovaný vo filtračnej komore 3, aby účinne znižoval hluk čističa vzduchu pre príjemne tichý chod. Tlmič hluku bol komplikovane optimalizovaný pre prietok, takže je objemovo neutrálny a prakticky nevytvára žiadny prietokový odpor.

H14 HEPA filter podľa EN 1822
Súčasťou dodávky AirgoClean® One je HEPA filter triedy H14 ako štvrtý filtračný stupeň. Tento filter z nemeckej kvalitnej výroby sa vyznačuje veľkosťou častíc od 0,1 do 0,3 µm s účinnosťou separácie častíc ≥ 99,995 s mierou penetrácie ≤ 0,005%. Na želanie je k dispozícii aj filter HEPA triedy H13.

Oblasti použitia a veľkosti miestností:

Filtrovanie jemného prachu, peľu a zvieracích chlpov (CADR):
Vhodné pre miestnosti do 78 m² / 195 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 50 m² / 125 m³

Filtrácia vírusov SARS-CoV-2 a všeobecná ochrana proti infekcii (chrípka, prechladnutie, osýpky atď.)
So 6 výmenami vzduchu (H13) (kancelária, konferenčné miestnosti) vhodné pre miestnosti do 45 m² / 112 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 28 m² / 70 m³.
So 6 výmenami vzduchu (H14) (kancelária, konferenčné miestnosti) vhodné pre miestnosti do maximálnej výšky 40 m² / 100 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 23 m² / 58 m³.
Vďaka 10 výmenám vzduchu (H13) (ordinácie, ošetrovne) je vhodný do miestností s rozlohou najviac 27 m² / 67 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 17 m² / 43 m³.
Vďaka 10 výmenám vzduchu (H14) (ordinácie, ošetrovne) je vhodný do miestností s rozlohou najviac 24 m² / 60 m³.
Odporúčanie spoločnosti Trotec * 14 m² / 35 m³.
Poznámka:Pri maximálnej veľkosti miestnosti zariadenie beží na najvyšších otáčkach ventilátora! Aby bolo možné dosiahnuť optimálnu kombináciu maximálnej kontroly znečisťovania ovzdušia a minimálneho hluku v pozadí, odporúčame vám pri plánovaní nasadenia dimenzovať veľkosť miestnosti na približne o 30% menšiu ako maximálnu možnú mieru. Týmto spôsobom môže zariadenie zabezpečiť aj filtrovanie na pokojnejšej úrovni ventilátora.
* V reklame sa maximálna hodnota zvyčajne inzeruje ako „odporúčaná veľkosť miestnosti". Aby sme dosiahli dobrú kombináciu kontroly znečisťovania ovzdušia a hluku pozadia, nami odporúčané veľkosti miestností vychádzajú z maximálnej hladiny zvuku 38 dB (A).

„Touch & play" prostredníctvom dotykového displeja - komfortné funkcie v ich vlastnej triede

Ak ste fanúšikom komplikovaných sekvencií spínania alebo nastavovania mnohých ovládacích prvkov, potom vás AirgoClean® One pravdepodobne sklame. Všetci ostatní budú nadšení z komfortných funkcií AirgoClean® One, pretože všetky parametre tohto vysoko výkonného čističa vzduchu H14 je možné pohodlne nastaviť pomocou dotykového displeja. AirgoClean® One má veľa možností konfigurácie, ako sú napríklad servisné informácie:

Displej kvality vzduchu (VOC a jemný prach PM2,5) s automatickou prevádzkou

Okrem manuálneho ovládania výkonu čistenia vzduchu v 6 úrovniach má AirgoClean® One pohodlný automatický režim. Vysoko citlivé snímače určujú zaťaženie časticami vo vzduchu v miestnosti a koncentráciu prchavých organických látok (VOC). Hodnoty sa zobrazujú v reálnom čase na dotykovom displeji a súčasne plne automaticky regulujú výkon vzduchu a filtra prístroja, aby sa v čo najkratšom čase odstránili suspendované častice zo vzduchu v miestnosti.

Turbo režim

Režim Turbo sa používa predovšetkým na zrýchlené vetranie miestnosti, kde je napríklad v akútnych situáciách potrebné zvlášť rýchle a efektívne čistenie vzduchu v interiéroch. Najvyššou rýchlosťou ventilátora sa vzduch rýchlo vyčistí na optimálnu úroveň. To znamená, že vzduch v zasadacích, prestávkových alebo salónikových miestnostiach je možné rýchlo a ľahko vyčistiť na kvalitnú úroveň. Alergici, ktorí otvoria okno na vetranie, odfiltrovali peľ alebo prach zo vzduchu behom niekoľkých minút. V režime Turbo systému AirgoClean® One sa znečisťujúce látky a suspendované látky zo vzduchu odstraňujú zo vzduchu v miestnosti s najvyšším čistiacim účinkom a čistia sa na optimálnu úroveň.

Nočný režim so zníženou rýchlosťou ventilátora a nízkym šumom v pozadí

Nočný režim s potlačením hluku umožňuje čistý a filtrovaný vzduch v miestnosti aj počas spánku. Prietok vzduchu sa automaticky prispôsobuje potrebe spánku a výstup vzduchu sa reguluje na najnižšiu úroveň ventilátora.

Zobrazenie vnútornej klímy

Ostatné snímače nainštalované v AirgoClean® One tiež zaznamenávajú aktuálnu teplotu vzduchu v miestnosti a relatívnu vlhkosť vzduchu a zobrazujú tieto hodnoty teploty v miestnosti na displeji.

Funkcia časovača s týždenným plánovačom

Zatiaľ čo klasické časovače sa zvyčajne obmedzujú na predvoľbu časov zapnutia a vypnutia, AirgoClean® One má špičkový operačný plánovač. Príslušné doby zapnutia a vypnutia je možné presne určiť pre každý jednotlivý deň v týždni alebo pre všetky dni spolu.

Inteligentný monitor životnosti filtra

Stav filtrov sa monitoruje a zobrazuje pre všetky tri priehradky s filtrami. Monitorovanie stavu nefunguje iba hypoteticky, napríklad na základe času, ale zaznamenáva skutočný stav filtra a podľa potreby poskytuje informácie o nevyhnutnej výmene filtra.

Displej kvality vzduchu so 14-dennou kontrolou

Táto jedinečná funkcia využíva princíp dátového záznamníka, ktorý vám formou grafu zobrazuje stupeň znečistenia ovzdušia za posledných 24 hodín až 2 týždne. Rozdelené podľa VOC a zaťaženia časticami ako stĺpcové grafy a celková kvalita ovzdušia ako čiarový graf.

Zamykacia obrazovka chránená proti neoprávnenej manipulácii s ochranou PIN

Na zabránenie neoprávneným vstupom do AirgoClean® One je možné použiť ochranu PIN.

Výhody pre prax:

Silné a tiché čistenie vzduchu - odstráni 99,995% všetkých vzduchom prenášaných vírusov, baktérií, jemných prachových častíc a peľu
Elegantný dizajn s efektívnym aerodynamickým dizajnom - sanie blízko podlahy, prúdenie čistého vzduchu v miestnosti
Automatická regulácia výkonu prostredníctvom monitorovania kvality vzduchu pomocou senzorov
Vysoko efektívny filtračný systém HEPA H14 s predfiltrom a pachovým filtrom
Je dokázané, že znižuje koncentráciu aerosólu vo vzduchu v miestnosti - vedecky testované
Displej kvality vzduchu (VOC a PM2,5) s automatickou prevádzkou
Certifikovaný viacstupňový filtračný systém HEPA podľa EN 1822
Vysoko cirkulujúci vzduch, plynulý samoregulačný odstredivý ventilátor EC pre konštantné rýchlosti cirkulácie
Umožňuje šesťnásobnú rýchlosť cirkulácie vzduchu / h v miestnostiach do 40 m²
Tichý v prevádzke, efektívny vo výsledku
Všesmerová distribúcia čistého vzduchu s efektívnym polomerom 360 °
Prípadne eliminácia nepríjemného zápachu
Zamykacia obrazovka chránená proti neoprávnenej manipulácii s ochranou PIN
Súčasťou je praktické diaľkové ovládanie
Profesionálna kvalita „made in Germany" - originálna výroba značky Trotec
Filtračné prvky, ktoré sú súčasťou štandardnej dodávky dodávky AirgoClean® One: Kombinovaný predfiltr, ktorý sa skladá zo syntetickej rohože predfiltra a predfiltru F7 (ISO ePM10 85%), absorbéra zvuku a filtra H14 HEPA (EN 1822).

V Nemecku, prostredníctvom preklenovacej pomoci je možné dosiahnuť až 100% štátneho financovania III. V Slovenskej republike sa "odborníci na infektológiu a hygienu tvária že takáto technike neexistuje.

Spoločnosti v oblasti maloobchodu, kultúrneho a spoločenského života, hotelierstva, gastronómie a pyrotechniky, spoločnosti v odvetviach veľkoobchodu a cestovného ruchu, živnostníci ako aj neziskové spoločnosti a organizácie môžu získať dotáciu až do výšky 100% akvizície náklady podľa prepadu tržieb. Percento dotácie s fixnými nákladmi (40%, 60% alebo 100%) je založené na výške príslušného poklesu predaja.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie