Panel používateľa

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu v interiéri TAC ECO

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu v interiéri TAC ECO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA NA VYŽIADANIE EKONOMICKY VÝHODNÉ

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu TAC ECO je určený na efektívne znižovanie suspendovaných látok a oblakov aerosólov v bezprostrednej blízkosti osôb nachádzajúcich sa vo väčších priestoroch. TAC ECO znižuje čas zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok priamo na mieste inštalácie čím eliminuje možnosť ich šírenia prostredím. Modelový variant TAC ECO je ekonomicky výhodnejším variantom TAC V+ bez toho, aby ste sa museli vzdať základných vlastností vybavenia vysoko výkonného čističa vzduchu TAC V +. Vedecky požadované kritériá pre účinný vírusový čistič vzduchu sú: 1. zariadenie musí mať dostatočne veľký objemový prietok, najmenej šesťnásobok objemu miestnosti za hodinu2. zariadenie musí byť technicky schopné oddeliť 99,995% vírusov jediným priechodom vzduchu, čo je možné zabezpečiť filtrom H14 HEPA podľa normy EN 18223. prístroj musí byť tichý, aby nerušil používanie miestnosti, inak hrozí nebezpečenstvo vypnutia používateľa. Všetky tieto kritériá TAC ECO plne spĺňa!

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu v interiéri TAC ECO je zariadenie na efektívne znižovanie suspendovaných látok a oblakov aerosólov v bezprostrednej blízkosti osôb. TAC ECO znižuje čas zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok priamo na mieste inštalácie. 

Modelový variant TAC ECO je dokonalým spojením vedecky dokázanej účinnej filtrácie vírusu H14-HEPA TAC V + a individuálnych ekonomických požiadaviek, bez toho, aby ste sa museli vzdať základných vlastností vybavenia vysoko výkonného čističa vzduchu TAC V +.

Vedecky požadované kritériá pre účinný vírusový čistič vzduchu sú:

Zariadenie musí mať dostatočne veľký objemový prietok, najmenej šesťnásobok objemu miestnosti za hodinu
Zariadenie musí byť technicky schopné oddeliť 99,995% vírusov jediným priechodom vzduchu, čo je možné zabezpečiť filtrom H14 HEPA podľa normy EN 1822
Prístroj musí byť tichý, aby nerušil používanie miestnosti, inak hrozí nebezpečenstvo vypnutia používateľa.
Všetky tieto kritériá plne spĺňa nielen TAC V +, ale aj TAC ECO. Čistička vzduchu TAC ECO je preto naším najlepším odporúčaním, ak sa nechcete zaobísť bez kompletného vybavenia TAC V +, ale v žiadnom prípade sa nezaobíde bez účinného vírusového filtra H14-HEPA od spoločnosti Trotec „made in Germany".

Pretože nie je potrebné zariadenie na tepelnú dekontamináciu a regeneráciu filtra, je možné vysokovýkonný čistič vzduchu TAC ECO použiť aj v priestoroch, ktoré z dôvodu elektrickej ochrany umožňujú automatickú prevádzku termodekónu iba v obmedzenom rozsahu - v dôsledku toho bez ďalšia pridaná hodnota termodekónu z hľadiska hygieny a bezpečnosti TAC V + prostredníctvom cyklického ničenia tepla a samočistenia tepelného filtra pre dlhšiu životnosť filtra.

TAC ECO je dokonalým znížením TAC V + na jeho základné vlastnosti vírusového filtra s normou filtra H14-HEPA v súlade s EN 1822. Po manuálnej konfigurácii budete tiež automaticky profitovať z čistého vzduchu filtrovaného vírusmi vo vašich miestnostiach pomocou TAC EKO. TAC ECO je k dispozícii iba v svetlošedej farbe.

V tejto ošetrenej zóne zostáva okolitý vzduch do veľkej miery bez choroboplodných zárodkov, jemného prachu alebo iných mikročastíc vo vzduchu, pretože TAC ECO umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti pomocou efektívneho vysoko účinného filtrovania H14 v súlade s normou EN 1822 (filter ISO 45H). ISO 29463) a flexibilne nastaviteľné čistenie zóny bez aerosólových častíc.

V kombinácii s integrovaným predfiltrom G4 Z-Line zaisťuje vysokovýkonný filter Trotec H14 v súlade s EN 1822 bezpečné oddeľovanie choroboplodných zárodkov, vírusov a prachu, baktérií, spór alebo mikrovlákien od papiera, ako je textil.

Týmto spôsobom TAC ECO významne a bezpečne znižuje riziko infekcie prenášanej vzduchom vo veľmi frekventovaných verejných priestoroch a zaručuje bezprašné pracovné podmienky v prašných oblastiach:

Chráni zákazníkov, pacientov, hostí a zamestnancov tým, že významne znižuje riziko infekcie
Chráni zamestnancov pred znečistením jemným prachom na pracovisku
Chráni materiál, elektroniku a stroje pred nečistotami a poruchami súvisiacimi s prachom
Niektoré z mnohých presvedčivých vlastností modelu TAC ECO

Jednoduchá obsluha: Uvedenie TAC ECO do prevádzky si vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov. Kontrolky filtra a ovládacie spínače sú nainštalované tak, aby boli chránené proti nárazom.

Robustný a mobilný: Vďaka robustným kolieskam a nastaviteľnej tlačnej rukoväti je robustne vyrobený čistič vzduchu v miestnosti ideálny na rýchle zmeny miest. Jednoducho ho nastavíte, pripojíte k zdroju napájania a spustíte proces regulácie znečisťovania ovzdušia.

Výhody pre prax:

Kontrola znečistenia ovzdušia a filtrovanie vírusov v zónach s vysokou verejnou premávkou alebo v husto osídlených oblastiach (jemné aerosóly, ktoré obsahujú infekčné vírusy ako SARS-CoV, MERS-CoV alebo SARS-CoV-2 / Covid-19 alebo chrípka s filtrom triedy H14 odfiltrovaný podľa EN 1822 ISO)
Kontrola znečisťovania ovzdušia, filtrovanie vírusov a jemného prachu v pracovných zónach so zvýšeným znečistením jemným prachom
„Čisté zóny": Vytvorte bezpečný životný a pracovný priestor s dýchacím vzduchom filtrovaným bez vírusov - individuálne dimenzované v závislosti od počtu zariadení a osôb, ako aj od nastavenej rýchlosti výmeny vzduchu.
„Plug & Play" - nastavenie, pripojenie, zapojenie, hotovo. Filtrácia miestnosti nezávislá od existujúcich klimatizačných a ventilačných systémov
Účinná filtrácia vzduchu s predfiltrom G4 Z-Line a hlavným filtrom H14 HEPA
Smery vypúšťania, ktoré možno regulovať pomocou krytu prietokovej clony, umožňujú podľa potreby zaplaviť čistý vzduch do požadovaných zón čistého vzduchu.
Optimálne zladené komponenty systému pre flexibilné aplikácie v oblasti ochrany pred vírusmi a prachom
Jednoduchá obsluha: Plne automatická nepretržitá prevádzka s nízkymi nárokmi na údržbu
Úspora zdrojov: 100% ekologické, bez chemikálií, bez námahy pri inštalácii
Vysoko kvalitné materiály a spracovanie: „Made in Germany" - originálna výroba spoločnosti Trotec, špeciálny vírusový filter s individuálnym testom a testovacím certifikátom
Úspora investícií: Maximálna ziskovosť vďaka bezstratovému čisteniu vzduchu priamo na mieste inštalácie
Flexibilné umiestnenie: umiestnite mobilný TAC ECO všade, kde je to potrebné
Na obrázkoch môže byť zobrazené špeciálne vybavenie alebo príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v základnej cene TAC ECO.

Rozsah dodávky:
Čistič vzduchu TAC ECO
1 x predfiltr G4 Z-Line 1 x filter
H14 podľa EN 1822 (filter ISO 45H ISO 29463)

Vezmite prosím na vedomie, že kryt prietokovej clony nie je súčasťou dodávky!

Nemecká federálna vláda a štáty podporujú investície do mobilných čističiek vzduchu,
či už pre školy, denné stacionáre, reštaurácie, kultúrnych pracovníkov alebo pracovníkov na voľnej nohe - s cieľom čeliť pandémii koróny technickými riešeniami, federálna vláda a štáty podporujú investície do vysokých hodnôt TAC ECO. výkonné čističe vzduchu s niekoľkými programami financovania.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie