Panel používateľa

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu TAC V+ z nehrdzavejúcej ocele

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu TAC V+ z nehrdzavejúcej ocele

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA CENA NA VYŽIADANIE

Pre zdravotnícke zariadenia, nemocnice, potravinársku výrobu, reštauračné kuchyne a ďalšie priestory náročné na vysoký stupeň čistoty prichádza výrobca vysokofrekvenčného čističa vzduchu s modelom TAC V+ z nehrdzavejúcej ocele! Vedecky dokázaná účinnosť ! Niekoľko štúdií popredných vedcov testuje vysokofrekvenčný čistič vzduchu TAC V + od spoločnosti Trotec na jeho virucidnú účinnosť pri neutralizácii vírusov šíriacich sa v interiéroch! Výsledok? Vysokofrekvenčné čističe vzduchu Trotec udržiavajú vzduch v miestnosti sterilný !

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu na efektívne znižovanie suspendovaných látok a oblakov aerosólov v bezprostrednej blízkosti osôb TAC V + znižuje dobu zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok priamo v mieste inštalácie.

Zónový čistič vzduchu TAC V + je inovatívne riešenie na vytvorenie zón čistého vzduchu s nízkym obsahom vírusov a znečisťujúcich látok všade, kde sú potrebné - postačuje elektrické pripojenie. Kdekoľvek je tento mobilný čistič vzduchu umiestnený, vytvára „oblasť čistej zóny" s objemom až 320 metrov kubických, v závislosti od požadovanej rýchlosti výmeny vzduchu.

V tejto ošetrenej zóne zostáva okolitý vzduch do značnej miery bez choroboplodných zárodkov, jemného prachu alebo iných vzdušných mikročastíc, pretože TAC V + umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti pomocou efektívneho vysoko účinného filtrovania H14 v súlade s normou EN 1822 (ISO 45H). filter ISO 29463) a flexibilne nastaviteľné preplachovanie zóny bez aerosólových častíc.

V kombinácii s integrovaným systémom predfiltru F7 zaisťuje vysokovýkonný filter Trotec H14 v súlade s normou EN 1822 bezpečné oddelenie choroboplodných zárodkov, vírusov a prachu, baktérií, spór alebo mikrovlákien od papiera, ako je textil.

Dizajn z nehrdzavejúcej ocele pre oblasti citlivé na hygienu v zdravotníctve a v potravinárskom priemysle!

Špeciálne na použitie pri spracovaní mäsa a výrobe potravín je vysoko výkonný čistič vzduchu TAC V + voliteľne k dispozícii ako verzia z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je ideálna na použitie v oblastiach so špecifickými hygienickými požiadavkami alebo v prostredí so zvlášť reaktívnym vzduchom.

Kryt z nehrdzavejúcej ocele sa ľahko čistí a je vyrobený z materiálu 1.4301, ktorý má veľmi vysokú odolnosť proti korózii a je obzvlášť odolný voči rôznym chemickým roztokom.

Infekčné aerosóly - rizikový faktor pre zdravotníctvo, potravinárstvo a mäsový priemysel!

Mnoho odborníkov sa zhoduje, že v prípade prepuknutia koróny v mäsovom priemysle môžu byť nízke teploty potrebné na ochladenie mäsa, ako aj aerosóly, v ktorých sa látky prenášajú vzduchom, príčinou rýchleho šírenia vírusov.

Infekčné častice aerosólu kvôli svojej malej veľkosti niekedy plávali až niekoľko hodín vo vzduchu v miestnosti v demontážnom priestore, ktorý bol ochladený na 6 až 10 ° C a ventilačným systémom by sa v miestnosti neustále pohyboval - a teda nepretržite vdýchnutý! Toto zistenie sa zhoduje s inými štúdiami, ktoré tiež naznačujú, že vírusy vo forme aerosólových mrakov môžu byť emitované do životného prostredia, najmä ak hovoríme, a niekedy zostať vo vzduchu celé hodiny.

Problém je vo vzduchu, rovnako ako jeho riešenie!

Ak sa aerosóly kontaminované vírusmi vznášajú v miestnosti na spracovanie mäsa alebo v iných pracovných prostrediach v mäsospracujúcich spoločnostiach, existuje zvýšené riziko infekcie. Vírusy nedodržiavajú pravidlá vzdialenosti a ľahko prekonávajú fyzické bariéry, ako sú priečky. Ak je možné udržiavať vzduch v miestnosti bez vírusov, znižuje sa aj riziko infekcie šírenej vzduchom.

Hrajte to bezpečne s vysokofrekvenčným čistením vzduchu!

Spoločnosť Trotec šíri kontrolu aerosólov v interiérovom vzduchu ako rozhodujúce opatrenie hneď od začiatku, a preto vám môže ponúknuť prvé vysoko efektívne zariadenie na čistenie vzduchu s vysoko výkonnými vzduchovými filtrami a integrovanou dekontamináciou vírusov ako prvú adresu pre profesionálne riešenia úpravy vzduchu!

Vzduch bez vírusov znižuje riziko infekcie prenášanej vzduchom na nulu!

Ak je možné v miestnosti udržiavať vzduch prevažne bez choroboplodných zárodkov a vírusov, je minimalizované aj riziko infekcie prenášanej vzduchom v ohrozených pracovných priestoroch v mäsovom a potravinárskom priemysle.

Naše vysokofrekvenčné čističe vzduchu, ako napríklad TAC V +, boli vyvinuté presne pre túto úlohu, pretože efektívne a rýchlo znižujú čas zotrvania a intenzitu oblakov aerosólu a suspendovaných látok v uzavretých miestnostiach a vytvárajú tak prostredie s výrazne zníženým rizikom infekcie pre všetkých zamestnancov.

Pomocou vysokovýkonnej filtrácie vzduchu vyhaste aerosólové mraky za pár minút!

Na mieste inštalácie vytvára mobilný vysokofrekvenčný čistič vzduchu čistú „oblasť čistej zóny", ktorá je prepláchnutá čistým vzduchom filtrovaným vírusmi. V tejto zóne zostáva okolitý vzduch do veľkej miery bez choroboplodných zárodkov a vírusov, pretože TAC V + umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti s účinnou vysoko účinnou filtráciou vzduchu H14-HEPA a flexibilne nastaviteľným preplachovaním zóny s čistením filtrovaným vírusmi vzduch, bez aerosólových častíc.

Následný prísun tohto vzduchu v miestnosti do existujúcich ventilačných systémov miestnosti na chladenie a odvlhčovanie vzduchu už nepredstavuje riziko spracovania vírusov, pretože ak bol dodávaný vzduch už filtrovaný vírusmi, žiadny vírus sa nakoniec nemôže distribuovať prostredníctvom klimatizačných systémov.

Vysoko výkonné čistenie vzduchu funguje presne tam, kde na vás číha najväčšie nebezpečenstvo!

V mäsovom priemysle sa koronavírus šíri predovšetkým vzduchom v interiéroch. Dôvodom je typ klimatizácie bežný v priemysle. Vzduch v miestnosti vo výrobných priestoroch je zvyčajne iba ochladený a odvlhčený, ale v režime recirkulácie - teda neprivádza žiadny čerstvý vzduch. Väčšina spoločností navyše nemá vysokovýkonnú filtráciu. Akonáhle sú infekčné vírusy prítomné iba na jednom mieste v miestnosti, klimatizácia a nedostatok vírusovej filtrácie fungujú ako zlovestný tandem a rýchlo spôsobujú distribúciu infekčných vírusov v miestnosti po celom pracovnom priestore.

Vírusy sa nedajú šíriť bez vírusu, v zásade veľmi jednoduché!

Ak by sa dalo v miestnosti udržať vzduch bez vírusov, minimalizovalo by sa tiež riziko infekcie šírenej vzduchom. Dokonca aj následné chladenie by odvlhčovanie a obnovený prívod tohto vzduchu boli potom bez rizika, pretože vírusy boli predtým zo vzduchu odfiltrované.

Vysokofrekvenčné čističe vzduchu Trotec, ako napríklad TAC V +, boli vyvinuté práve pre túto úlohu, pretože efektívne a rýchlo znižujú čas zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok v uzavretých miestnostiach a vytvárajú tak miesto činnosti s výrazným znížené riziko infekcie pre všetkých zamestnancov.

Vysoko výkonná filtrácia vzduchu umožňuje pracovné oblasti bez vírusov!

Mobilný čistič vzduchu TAC V + vytvára čistú „oblasť čistej zóny", ktorá je preplachovaná vírusom filtrovaným čistým vzduchom priamo na mieste inštalácie. V tejto zóne zostáva okolitý vzduch do veľkej miery bez choroboplodných zárodkov a vírusov, pretože TAC V + umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti s účinnou vysoko účinnou filtráciou vzduchu H14-HEPA a flexibilne nastaviteľným preplachovaním zóny s čistením filtrovaným vírusmi vzduch, bez aerosólových častíc.

Tento čistý vzduch sa potom môže bezpečne privádzať do vnútorného ventilačného a klimatizačného systému na chladenie a odvlhčovanie. Pretože privádzaný vzduch je týmto spôsobom prakticky bez vírusov, je možné odvádzať odvlhčený chladiaci vzduch do miestnosti bez rizika.

Účinný proti baktériám a vírusovým konglomerátom!

Vysokofrekvenčné čističe vzduchu Trotec sú vybavené vysoko výkonnými HEPA filtrami triedy H14, ktoré oddeľujú viac ako 99,995% všetkých jemných častíc suspendovaných častíc väčších ako 0,1 µm a majú stupeň penetrácie iba 0,005%. Inými slovami: zo 100 000 častíc prejde vysoko účinným vzduchovým filtrom H14 iba päť.

Vďaka tejto prvotriednej vlastnosti sa také vysoko výkonné filtre používajú aj v operačných sálach na výrobu čistého vzduchu a v podobných oblastiach citlivých na hygienu. Najlepšie predpoklady na udržiavanie miestnosti a dýchanie vzduchu na bitúnkoch, v rozrábkarňach a na ďalších úzko obsadených pracovných miestach v mäsospracujúcom priemysle spoľahlivo bez vírusov v časoch bujných epidémií.

Známe vírusové kmene, ako napríklad SARS-CoV, MERS-CoV alebo Covid-19, majú veľkosť častíc 0,005 um až 0,1 um. Zvyčajne v kombinácii s inými časticami, ako sú sliny, suspendované látky atď., Tvoria konglomeráty s veľkosťou medzi 0,4 um a 0,5 um. Tieto konglomeráty sú tiež známe ako choroboplodné zárodky a sú spoľahlivo oddelené vysokoúčinnými filtrami na čistenie vzduchu Trotec H14.

Neutralizujte virulentné aerosólové mraky priamo v pracovnej zóne!

TAC V + môže účinne uvoľňovať okolitý vzduch v pracovnej oblasti zamestnancov od aerosólov priliehajúcich k vírusom, pretože tento vysokofrekvenčný čistič vzduchu filtruje aerosóly zo vzduchu v miestnosti s vysokým výkonom cirkulujúceho vzduchu v čo najkratšom čase ako výsledok, trvale preplachuje oblasti veľkým množstvom vzduchu bez obsahu vírusov v miestnosti, čo zvyšuje riziko infekcie v ošetrovaných zónach a významne sa znižuje.

Filtrovanie dekontaminácie, je svetovým unikátom!

Tento výkon čistého vzduchu umožňuje synchrónny systém účinnej predfiltrácie a konečnej filtrácie pevných častíc pomocou integrovaného vysoko výkonného vzduchového filtra Trotec H14-HEPA v špeciálnom, tepelne odolnom prevedení. Špeciálny filter použitý v TAC V + nielen spoľahlivo udrží 99,995% všetkých aerosólových častíc väčších ako 0,1 µm, čo znamená, že zo 100 000 častíc prejde filtrom H14 maximálne iba päť, čo je štandardom pre vysoko výkonné filtrovanie. napríklad v operačných sálach - na rozdiel od takýchto aplikácií sa vysoko výkonný vzduchový filter H14 od spoločnosti Trotec v TAC V + dodatočne cyklicky zahrieva, čo deaktivuje všetky vírusy oddelené vo filtri a tým filter „dekontaminuje" opäť na 100%.

Táto tepelná samoregeneračná funkcia špeciálneho filtra H14 je celosvetovo jedinečná a je k dispozícii iba od spoločnosti Trotec! Vďaka tejto jedinečnej kombinácii filtračnej a dekontaminačnej technológie TAC V + bezpečne znižuje riziko infekcie šírenej vzduchom vo všetkých ohrozených pracovných priestoroch - ideálne pre bitúnky a ďalšie dôležité oblasti výroby mäsa.

Efektívne filtrovanie HEPA podľa najvyšších kvalitatívnych požiadaviek, ktoré sú povinné pri bakteriálnom a vírusovom filtrovaní:

Každý vysoko výkonný vzduchový filter H14 je jednotlivo kontrolovaný a má vlastné sériové číslo
Ku každému vysokovýkonnému vzduchovému filtru H14 sú ako certifikát priložené dve kópie protokolu o skúške
Originál osvedčenia o skúške môže byť uložený v dokumentoch - a v prípade potreby môže byť kópia pripojená k zariadeniu na čistenie vzduchu
Vysokovýkonné vzduchové filtre H14-HEPA od spoločnosti Trotec sú testované podľa EN 1822 a EN 60335-2-69
Niektoré z mnohých presvedčivých vlastností modelu TAC V +

Jednoduchá obsluha: Uvedenie TAC V + do prevádzky si vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov. Na ochranu pred nárazmi sú zabudované časovače, počítadlo prevádzkových hodín, varovné displeje úrovne filtra a prevádzkové spínače.

Rovnomerné rozloženie čistého vzduchu: Špecifické lamelové charakteristiky vyfukovacej veže DualDecon s jej vertikálnym smerovým účinkom zabezpečujú rovnomerné splachovanie zóny s prefiltrovaným čistým vzduchom. Jednotlivé vypúšťacie strany je možné zablokovať aj pomocou voliteľne dostupných dorazových panelov prietoku, napríklad v prípade vypúšťacieho smeru zo steny.

Dekontaminácia tepelného filtra: Celosvetovo jedinečný a exkluzívny pre spoločnosť Trotec:
TAC V + má funkciu automatickej tepelnej samoregenerácie vysoko výkonného špeciálneho filtra H14-HEPA podľa normy EN 1822 ISO, ktorá v pravidelných intervaloch deaktivuje všetky vírusy oddelené vo filtri a tým opäť uzavrie filter 100% „dekontaminovane".

Robustný a mobilný: Vďaka robustným kolieskam a nastaviteľnej tlačnej rukoväti je robustne vyrobený čistič vzduchu v miestnosti ideálny na rýchle zmeny miest. Jednoducho ho nastavíte, pripojíte k zdroju napájania a spustíte proces regulácie znečisťovania ovzdušia.

Výhody pre prax:

Filter triedy H14 podľa EN 1822 ISO odfiltrovaný)
Trvalá kontrola znečisťovania ovzdušia, filtrovanie vírusov a jemného prachu v pracovných zónach so zvýšeným znečistením jemným prachom
Svetový unikát a výlučne iba od spoločnosti Trotec: Automatická regenerácia filtra pomocou tepelnej vírusovej dekontaminácie špeciálne vyvinutého, tepelne odolného vysoko výkonného filtra HEPA triedy H14 v súlade s EN 1822 ISO so stupňom oddelenia 99,995% a veľkosťou častíc 0,1 až 0,2 μm
„Čisté zóny": Vytvorte bezpečný životný a pracovný priestor s dýchacím vzduchom filtrovaným bez vírusov - individuálne dimenzované v závislosti od počtu zariadení a osôb, ako aj od nastavenej rýchlosti výmeny vzduchu.
„Plug & Play" - nastavenie, pripojenie, zapojenie, hotovo. Filtrácia miestnosti nezávislá od existujúcich klimatizačných a ventilačných systémov
Účinná filtrácia vzduchu s predfiltrom F7 a hlavným filtrom H14 HEPA
Smery vypúšťania, ktoré možno regulovať pomocou krytu prietokovej clony, umožňujú podľa potreby zaplaviť čistý vzduch do požadovaných zón čistého vzduchu.
Optimálne zladené komponenty systému pre flexibilné aplikácie v oblasti ochrany pred vírusmi a prachom
Jednoduchá obsluha: Plne automatická nepretržitá prevádzka s nízkymi nárokmi na údržbu
Úspora zdrojov: 100% ekologické, bez chemikálií, bez námahy pri inštalácii
Vysoko kvalitné materiály a spracovanie: „Made in Germany" - originálna výroba spoločnosti Trotec, špeciálny vírusový filter s individuálnym testom a testovacím certifikátom
Úspora investícií: Maximálna ziskovosť vďaka bezstratovému čisteniu vzduchu priamo na mieste inštalácie
Flexibilné umiestnenie: Mobilný TAC V + nastavujte vždy tam, kde je to potrebné
Ilustrácie môžu zobrazovať špeciálne vybavenie alebo príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v základnej cene TAC V +.

Rozsah dodávky:
Čistič vzduchu TAC V +
1 x predradený filter F7 1 x filter
H14 podľa EN 1822 (ISO 45H filter ISO 29463)

Vezmite prosím na vedomie, že kryt prietokovej clony nie je súčasťou dodávky!

Nemecká federálna vláda a štáty podporujú investície do mobilných čističiek vzduchu,
či už pre školy, denné stacionáre, reštaurácie, kultúrnych pracovníkov alebo pracovníkov na voľnej nohe - s cieľom čeliť pandémii koróny technickými riešeniami, federálna vláda a štáty podporujú investície do vysokého TAC V +. -výkonné čističe vzduchu s niekoľkými programami financovania.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie