Panel používateľa

Lokálna rekuperácia Dimplex DL 50 WE

Lokálna rekuperácia Dimplex DL 50 WE

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kvalitný nemecký decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla sa používa na riadené vetranie jednotlivých miestností. Inštalácia prebieha bez vzduchových kanálov priamo do vonkajšej steny. Zariadenie je preto zvlášť vhodné na dodatočnú montáž v prípade renovácie. Vetracia jednotka je vybavená dvoma tichými a kontinuálne bežiacimi ventilátormi EC. Použitý a zvlhčený vzduch je z miestnosti vypúšťaný von. Súčasne je do miestnosti dodávaný čerstvý ohriaty vzduch. Krížový proti prúdový výmenník tepla spätne získava teplo obsiahnuté vo vyfukovanom vzduchu na ohrievanie z vonku nasávaného vzduchu. Čisto biele plastové vnútorné veko zariadenia môže byť natreté náterom alebo oblepené fóliou vhodnej farby. V samotnom telese sú integrované vzduchové filtre a ovládací prvok so segmentovým displejom pre prevádzkový režim, signalizácia stavu filtra a chybové hlásenie. Na inštaláciu je potrebný okrúhly alebo štvorhranný otvor v stene s vonkajším stenovým panelom (DL 50 R, DL 50 Q alebo DL 50 Q2).

1584 € s DPH

Recyklačný poplatok: 2,49 €

Skladové číslo:

Výrobca: Dimplex

Decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla sa používa na riadené vetranie jednotlivých miestností. Inštalácia prebieha bez vzduchových kanálov priamo do vonkajšej steny. Zariadenie je preto zvlášť vhodné na dodatočnú montáž a v prípade renovácií.

Vetracia jednotka je vybavená dvoma tichými a kontinuálne bežiacimi ventilátormi EC. Použitý a vlhký vzduch v miestnosti je vypúšťaný von. Súčasne je do miestnosti dodávaný čerstvý vzduch. Krížový proti prúdový výmenník tepla spätne získava teplo obsiahnuté vo vyfukovanom vzduchu na ohrievanie vzduch ktorý sa nasáva z vonkajšieho prostredia. Funkcia proti mrazu bráni zamrznutiu výmenníka tepla pri nízkych vonkajších teplotách.
Čisto biele plastové vnútorné veko zariadenia môže byť natreté náterom alebo oblepené fóliou vhodnej farby. V samotnom telese sú integrované vzduchové filtre a ovládací prvok so segmentovým displejom pre prevádzkový režim, signalizácia stavu filtra a chybové hlásenie. Na inštaláciu je potrebný okrúhly alebo štvorhranný otvor v stene s vonkajším stenovým panelom (DL 50 R, DL 50 Q alebo DL 50 Q2).

Táto kvalitná nemecká lokálna rekuperačná jednotka Dimplex DL 50 WE, ktorá už vo svete pozberala niekoľko prestížnych ocenení. Je vybavená špičkovým krížovým proti prúdovým výmenníkom s účinnosťou až 90% a dvoma efektívnymi EC ventilátormi, tieto ponúkajú voľbu zo štyroch stupňov intenzity vetrania (15/30/45/55 m3 / h), veľmi tichý chod, príkon ventilátora 3,5 / 9,0 / 17,0 / 25,0 W, napájanie 1 / N / PE ~ 230V, 50Hz, rozmer vrátane tubusu pre zabudovanie - DL 50 Q štvorcový priemer (rozmer 320 x 320 mm, hĺbka 320 až 480 mm - nastaviteľná hĺbka podľa obvodovej stene), ovládanie rekuperačné jednotky (prepínanie režimov) priamo na jednotke.

Podrobný popis produktu
Lokálna rekuperačná jednotka Dimplex DL 50 WE je vybavená efektívnymi EC ventilátormi, účinnosť až 90%, voľba zo štyroch stupňov intenzity vetrania (15/30/45/55 m3 / h), veľmi tichý chod, príkon ventilátora 3,5 / 9,0 / 17,0 / 25,0 W, napájanie 1 / N / PE ~ 230V, 50Hz, rozmer vrátane tubusu pre zabudovanie DL 50 Q štvorcový priemer (rozmer 320 x 320 mm, hĺbka 320 až 480 mm - nastaviteľná hĺbka podľa obvodovej stene) , ovládanie rekuperačné jednotky (prepínanie režimov) priamo na jednotke.

Základná zostava (hrúbka steny 320 - 480mm) štvorcový otvor pre zabudovanie:

- lokálna rekuepračna jednotka DL 50 WE

- tubus DL 50 Q - štvorcový prierez 320 x 320 mm, hĺbka 320 až 480 mm - nastaviteľná podľa hrúbky obvodového múru.

Voliteľne navyše:

- nástenný regulačný ovládač ACS WJR

- snímač kvality (CO2) vzduchu AQDL 50

- kryt tubusu v dizajne nerez plechu ABDL 50ST

- možnosť predĺženia tubusu DL 50 Q o nástavec DL 50 V, štvorcový pureza 320 x 320 mm, predĺženie o 160 mm á 1ks

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:


Referenčné označenie pre objednávku: DL 50 WE1

Prietok vzduchu: 15 / 30 /45 / 55 m³ / h

Krížový výmenník: Crossflow

Priemerná účinnosť rekuperácie max. 87%

Napájanie 1 / N / PE ~ 230 V, 50 Hz

Spotreba prúdu max. 0,2 A

Spotreba pri jednotlivom prietoku vzduchu: 4 / 8 / 15 / 23 W

Bez ohrievacieho telesa.

Ochrana IP X4

Rozmery (D x H1 - H2) 320 x 320 x 320 až 480 mm*

Hmotnosť: 7,0 kg

 

** Upozorňujeme, že pre prevádzku a údržbu je potrebný ďalší priestor.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie