Panel používateľa

ENERGIA PROGRESÍVNE !

Naše výrobky bojujú s koronavírusom!

Naše výrobky bojujú s koronavírusom!

VO CHVÍLI ZDRAVOTNÉHO OHROZENIA, KTORÉ NÁS V TEJTO CHVÍLI OBCHÁDZA, SI DOVOĽUJEME VAŠU POZORNOSŤ UPRIAMIŤ NA NIEKOĽKO VÝROBKOV, KTORÉ  VÍRUS AKO JE KORONA UČINNE LIKVIDUJÚ, PRÍPADNE BRÁNIA JEHO PRENOSU!

AKCIA! - CERTIFIKOVANÉ OCHRANNÉ RÚŠKA A RESPIRÁTORY

OSOBNÁ ČISTIČKA VZDUCHU Z IONIZÁTOROM

INTERIÉROVÁ ČISTIČKA VZDUCHU SO ZVLHČOVAČOM A IONIZÁTOROM

GENERÁTOR OZÓNU

ZVLHČOVAČ VZDUCHU

UV WELNESS SOLARIUM 

UV ŽIARIČ S ČASOVAČOM 

PULZNÝ MAGNETOTERAPEUTICKÝ PRÍSTROJ NA POSILNENIE IMUNITY

EXTRA ÚČINNÁ DEZINFEKCIA RÚK

TOP! - ATESTOVANÝ VYSOKOFREKVENČNÝ ČISTIČ VZDUCHU OD COVID-19

množstvo zaujímavých informácií sa dozviete z našej novej publikácie: VÝSKUM A PRAX PRI BOJI S COVID -19, ako i z publikácie z roku 2021: BOJUJEME S COVID-19, ktorú sme rozposlali všetkým relevantným inštitúciám.

Zároveň si vás dovolujeme informovať, že náš tovar je skladovaný v sklade, ktorý sa denne čistí a dezinfikuje ozónovým generátorom. Z tohoto dôvodu je možnosť prenosu akéhokoľvek vírusu, baktérie či živého mikroorganizmu, absolútne vylúčená!    

VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI 4E progres, s.r.o.

Kliknutím na obrázok hore v banneri, budete okamžite presmerovaný na príslušnú divíziu našej spoločnosti.

SPOLOČNOSŤ 4E Progres, s.r.o. PONÚKA EKONOMICKY ÚSPORNÉ A EKOLOGICKÉ TECHNOLÓGIE V OBLASTI ENERGETIKY, TZB, BÝVANIA, ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A ZDRAVIA !

Kliknutím na obrázok divízie MAGNETOTERAPIA, TECHNICKÉ ZARIADENIA BUDOV či ENERGETIKA A EKOLÓGIA budete presmerovaný na príslušnú divíziu a jej E-SHOP!

Zoznam obchodných značiek, s ktorými sa u nás môžete stretnúť:

našim dominantným dodávateľom je spoločnosť GLEN DIMPLEX GROUP.

ďalšie obchodné značky podľa abecedy

AKO, ASTAR, ASTOM TRADE, DIMAP, DIMPLEX, EWT, EFBE-SHOTT, HEIZKRAFT, HipTITAN, INFRALOGIC, KALORIK, LUNAVIT, M A S, MAGNETIC WAY, MPH, PHILIPS, SIEMENS, SABONA, TECHNOTHERM, TROTEC ... 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie