Panel používateľa

divízia MAGNETOTERAPIA, ELEKTROLIEČBA A VÝROBKY PRE ZDRAVIE

fyzioterapeutické prístroje a zariadenia pre magnetoterapiu, elektroliečbu, laser či ultrazvuk

fyzioterapeutické prístroje a zariadenia pre magnetoterapiu, elektroliečbu, laser či ultrazvuk

divízia MAGNETOTERAPIA začala so svojou činnosťou už od roku 2005 zastupovaním britskej spoločnosti SABONA of London a českej spoločnosti ZEZ, s.r.o. výrobcu magnetoterapeutických prístrojov RENAISSANCE.

Postupne sme rozšírili našu oblasť záujmu o fyzikálne liečebné metódy ako je elektroliečba, magnetoterapia, infraterapia, sonoterapia a terapia lasérom. Nami dodaná technika od výrobcov ASTAR, DIMAP, ELAMED, INFRALOGIC, LUNAVIT, MEDIHUM, MORETTI, SABONA už pomohla ku skvalitneniu života stovkám našich klientov.

Naše služby:

Poradenstvo
- Pracovný team spoločnosti ENERGOPROGRES s.r.o. sa pravidelne zúčastňuje na všetkých pracovných a odborných seminároch poriadaných jeho zmluvnými partnermi, ako i rezortnými organizáciami a komorami lekárskych odborov najmä z oblasti fyzioterapie. Na uvedených seminároch ako i z množstva odborných publikácií, ktoré obsahuje firemná knižnica, čerpáme všetky potrebné informácie pre poskytovanie vysoko odborného poradenstva pre všetkých záujemcov o informácie z odborov, ktorým sa venujeme.


- Na základe konzultácií a obdržaných vyplnených dotazníkov, ktoré Vám na vyžiadanie radi zašleme Vám ochotne vypracujeme základný návrh s cenovou ponukou na riešenie konkrétneho problému vo všetkých oblastiach našich podnikateľských aktivít.


Dovoz
-Vami vybraný výrobok Vám prostredníctvom rozvoznej či dopravnej spoločnosti dovezieme až priamo k Vám. V cene za dopravu si účtujeme len skutočné náklady spojené s obstaraním tejto služby pre Vás. Na základe našich dlhoročných skúseností je každý prepravovaný tovar poistený proti strate a poškodeniu.


Realizácia
- Vami vybraný výrobok Vám v zmysle platných noriem namontuje naša montážna skupina alebo naši zmluvní partneri, ktorých si vyberáme tak, aby boli pokryté všetky regióny Slovenska. Týmto sa znižujú celkové náklady na montáž o náklady na dopravu, ubytovanie a stravovanie.


Záručný servis
- V zmysle platných zákonov Vám poskytujeme na každý výrobok a službu realizovanú cez spoločnosť ENERGOPROGRES –  24-36 mesačnú záručnú dobu. Túto záruku je možné uzatvorením servisnej zmluvy predĺžiť až na 5 rokov!


Pozáručný servis
- V prípade, že platí známe Murphyho pravidlo že „ všetko čo sa môže pokaziť sa raz určite pokazí" sa s nami nemusíte o Vaše zariadenia obávať. Na všetky nami dodávané zariadenia držíme až 10 ročný servis!

divízia MAGNETOTERAPIA ponúka:

- Magnetoterapeutické prístroje a pomôcky pre domácu i ambulantnú liečbu

- Elekroliečebné prístroje pre domácu i ambulantnú liečbu

- Prístroje pre laserovú terapiu

- Prístroje pre ultrazvuk

- Prístroje pre infraterapiu

- Prístroje pre profesionálnu kombinovanú liečbu - elektroliečba - TENS - ultrazvuk - laser - magnetoterapia

- Magnetoterapeutické bandáže

- Magnetoterapeutické náramky

- Náramky s germániom, zápornou ionizáciou a infračerveným žiarením

- Medené náramky a bandáže pretkávané meďou

- Čističky a ionizátory vzduchu

- Zariadenia odborných zdravotníckych pracovísk

 

magnetoterapia.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie