Panel používateľa

Osobná čistička vzduchu s ionizátorom TKG AP 1000

Osobná čistička vzduchu s ionizátorom TKG AP 1000

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

OBĽÚBENÝ VÝROBOK

Najmä osoby pracujúce v interiéri, v kancelárií za PC, s klimatizáciou nad hlavou sú dennodenne ohrozovaní vplyvom kladnej ionizácie! Ak počet kladných iónov niekoľko násobne prevyšuje počet záporných iónov vytvára sa tak prostredie na optimálne množenie sa a šírenie rôznych vírusov, baktérií, húb a plesní! Preto treba tento pomer zmeniť! Ak to nedokážete v celom interiéri či dokonca v celej budove urobte tak len na svojom pracovisku! Pomôže vám naša osobná čistička vzduchu s ionizátorom!Záporné ióny vám:- pomôžu pri liečbe astmy a sennej nádchy – zmiernenia sa astmatické prejavy- pomôžu pri liečbe zápalov dutín a respiračných chorôb- zlepšia koncentráciu, vitalitu, produktivitu práce- posilnenia imunitný systém- pomôžu pri liečbe migrén a depresívnych stavov- odstránia alergény z prostredia- vo vašom okolí zničia baktérie a vírusyNajlepšie preukázateľný dôkaz účinkov aniónov je ich retardačný účinok na baktérie a vírusy, čo sa často využíva pri sterilizácii zdravotníckych zariadení, operačných sál a popáleninových pracovísk. Podľa štúdií z USA je dezinfekčná účinnosť vzdušných iónov až 98% a znižuje pravdepodobnosť nákazy vzdušnou cestou až o 80%. Záporná ionizácia zrýchľuje regeneráciu buniek a pôsobí antioxidačne upravuje pH krvi smerom k zásaditej!Vyššia koncentrácia záporných atmosférických iónov robí vzduch sviežejším, dýchateľnejším, ľahším a objektívne čistejším. Dýchanie vyššej koncentrácie záporných iónov zlepšuje priechodnosť vzduchu v pľúcach, stimuláciou pohybu riasiniek buniek vnútorného povrchu pľúc sa posilňuje samočistiaca schopnosť pľúc. Ak je koncentrácia iónov v 1 cm3 pod 100 pohyb riasiniek sa zastavuje! Pritom podľa meraní je koncentrácia iónov v mestských bytoch a kanceláriách nižšia ako 50 iónov na cm3! Zmeňte to!

119,90 € s DPH

Recyklačný poplatok: 0,24 €

Skladové číslo:

Výrobca: Kalorik

Inteligentná prenosná osobná čistička vzduchu TKG AP 1000 je ideálnym riešením pre tých, ktorí oceňujú čerstvý vzduch kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka kompaktnej veľkosti a napájaniu USB sa TKG AP 1000 postará o vaše zdravé prostredie takmer kdekoľvek. Či už v práci alebo vo vozidle, budete vždy môcť vychutnať čistý a zdravý vzduch.
Pre čo najlepšiu prevádzku je čistička vybavená ionizátorom a má 2 filtre - filter HEPA, ktorý absorbuje častice od 0,1 um a filter s aktívnym uhlím.

Kalorik AP 1000 má 3-stupňový systém čistenia, vďaka čomu veľmi dobre chráni vaše prostredie.
1. Filter s aktívnym uhlíkom
AKtívny uhlík zachytáva a zastavuje nečistoty a chemické zlúčeniny.
2. HEPA filter
HEPA filter je schopný odstrániť častice väčšie ako 0,1 mikrónov.
3. Ionizátor
Spôsobuje, že kyslík je negatívne nabitý a priťahuje vzduchom prenášaný prach, baktérie, vírusy a dym.
4. Indikátor teploty
Prístroj má teplotný snímač, ktorý ukazuje, aká teplota je v prostredí.
5. Indikátor vlhkosti
Vďaka snímaču môžete sledovať úroveň vlhkosti okolitého vzduchu.

Urobte niečo pre seba a oddnes dýchajte čistejší a zdravší vzduch.

Charakteristika a technické údaje:

Inteligentná čistička vzduchu s ionizátorom pozostáva:
Ionizátor
Viacvrstvové filtre: HEPA + karbónový filter
Dotykový IMD displej
CADR 35 m3 / h
Perfektný pre priestor s rozmermi 5 -8 m2
Hladina hluku: 35 dB (A)
Dve úrovne rýchlosti
Funkcia spánku
Indikátor vlhkosti
Indikátor teploty

USB kábel

AP 1000 je kompaktná čistička vzduchu s dotykovým panelom, napájaná káblom USB, takže je mobilná a môže byť používaná takmer kdekoľvek. Tiež má viacstupňový filter, snímač teploty a vlhkosti.
Kvalita vnútorného ovzdušia závisí od kvality vonkajšieho vzduchu, ktorý môže byť nebezpečne znečistený. PM10 a PM 2,5 obsiahnuté v smogu, sú častice obsahujúce malé chemické molekuly, ktoré prenikajú do pľúc a spôsobujú vážne ochorenie a skracujú očakávanú dĺžku života. Stále rastúca koncentrácia BaP - najnebezpečnejšej toxickej zložky smogu - môže okrem iného spôsobiť rakovinu, neplodnosť, vývojové vady detí. Dýchajte čistejší a zdravší vzduch!

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie