Panel používateľa

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu v interiéri TAC BASIC

Vysokofrekvenčný čistič vzduchu v interiéri TAC BASIC

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA NA VYŽIADANIE EKONOMICKY VÝHODNÉ

Vysokofrekvenčný zónový čistič vzduchu TAC BASIC je určený na efektívne znižovanie suspendovaných látok a oblakov aerosólov v bezprostrednej blízkosti osôb nachádzajúcich sa vo väčších priestoroch. TAC BASIC znižuje čas zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok priamo na mieste inštalácie čím eliminuje možnosť ich šírenia prostredím. Modelový variant TAC BASIC je dokonalou zmesou vedecky dokázaného efektívneho filtrovania vírusov H14-HEPA a individuálnych ekonomických požiadaviek. Vedecky požadované kritériá pre účinný vírusový čistič vzduchu sú: 1. zariadenie musí mať dostatočne veľký objemový prietok, najmenej šesťnásobok objemu miestnosti za hodinu2. zariadenie musí byť technicky schopné oddeliť 99,995% vírusov jediným priechodom vzduchu, čo je možné zabezpečiť filtrom H14 HEPA podľa normy EN 18223. prístroj musí byť tichý, aby nerušil používanie miestnosti, inak hrozí nebezpečenstvo vypnutia používateľa.Všetky tieto kritériá TAC BASIC plne spĺňa!

Skladové číslo:

Výrobca: TROTEC

Čistič vzduchu v miestnosti TAC BASIC je vysokofrekvenčné zariadnie na efektívne znižovanie suspendovaných látok a oblakov aerosólov v bezprostrednej blízkosti osôb. TAC BASIC znižuje čas zotrvania a intenzitu aerosólu a oblakov suspendovaných látok priamo na mieste inštalácie. Modelový variant TAC BASIC je dokonalou zmesou vedecky dokázaného efektívneho filtrovania vírusov H14-HEPA a individuálnych ekonomických požiadaviek.

Vedecky požadované kritériá pre účinný vírusový čistič vzduchu sú:

Zariadenie musí mať dostatočne veľký objemový prietok, najmenej šesťnásobok objemu miestnosti za hodinu
Zariadenie musí byť technicky schopné oddeliť 99,995% vírusov jediným priechodom vzduchu, čo je možné zabezpečiť filtrom H14 HEPA podľa normy EN 1822
Prístroj musí byť tichý, aby nerušil používanie miestnosti, inak hrozí nebezpečenstvo vypnutia používateľa.
Všetky tieto kritériá TAC BASIC plne spĺňa!

TAC BASIC - najlepší základ pre čistý vzduch s odfiltrovanými vírusmi!

Ako základný model má TAC Basic všetky základné vlastnosti TAC ECO okrem indikátora výmeny filtra, ale namiesto vozíkovej verzie je vybavený uzamykateľnými kolieskami pre najjednoduchšiu výmenu v miestnosti - a pre výhodu maximálneho priestoru - šetriaca inštalácia bez rukoväte a ochrannej lišty ovládacieho panela.

V tejto ošetrenej zóne zostáva okolitý vzduch do značnej miery bez choroboplodných zárodkov, jemného prachu alebo iných vzdušných mikročastíc, pretože TAC BASIC umožňuje veľkoobjemové nasávanie znečisteného vzduchu v miestnosti pomocou efektívneho vysoko účinného filtrovania H14 v súlade s normou EN 1822 (filter ISO 45H). ISO 29463) a flexibilne nastaviteľné čistenie zóny bez aerosólových častíc.

V kombinácii s integrovaným predfiltrom G4 Z-Line zaisťuje vysokovýkonný filter Trotec H14 v súlade s EN 1822 bezpečné oddeľovanie choroboplodných zárodkov, vírusov a prachu, baktérií, spór alebo mikrovlákien od papiera, ako je textil.

Týmto spôsobom TAC BASIC významne a bezpečne znižuje riziko infekcie prenášanej vzduchom vo veľmi frekventovaných verejných priestoroch a zaručuje bezprašné pracovné podmienky v prašných oblastiach:

Chráni zákazníkov, pacientov, hostí a zamestnancov tým, že významne znižuje riziko infekcie
Chráni zamestnancov pred znečistením jemným prachom na pracovisku
Chráni materiál, elektroniku a stroje pred nečistotami a poruchami súvisiacimi s prachom
Niektoré z mnohých presvedčivých funkcií systému TAC BASIC

Jednoduchá obsluha: Uvedenie TAC BASIC do prevádzky si vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov.

Robustný a mobilný: vďaka uzamykateľným otočným kolieskam je robustne vyrobený čistič vzduchu v miestnosti ideálny na rýchle zmeny miest. Jednoducho ho nastavíte, pripojíte k zdroju napájania a spustíte proces regulácie znečisťovania ovzdušia.

Výhody pre prax:

Kontrola znečistenia ovzdušia a filtrovanie vírusov v zónach s vysokou verejnou premávkou alebo v husto osídlených oblastiach (jemné aerosóly, ktoré obsahujú infekčné vírusy ako SARS-CoV, MERS-CoV alebo SARS-CoV-2 / Covid-19 alebo chrípka s filtrom triedy H14 odfiltrovaný podľa EN 1822 ISO)
Kontrola znečisťovania ovzdušia, filtrovanie vírusov a jemného prachu v pracovných zónach so zvýšeným znečistením jemným prachom
„Čisté zóny": Vytvorte bezpečný životný a pracovný priestor s dýchacím vzduchom filtrovaným bez vírusov - individuálne dimenzované v závislosti od počtu zariadení a osôb, ako aj od nastavenej rýchlosti výmeny vzduchu.
„Plug & Play" - nastavenie, pripojenie, zapojenie, hotovo. Filtrácia miestnosti nezávislá od existujúcich klimatizačných a ventilačných systémov
Účinná filtrácia vzduchu s predfiltrom G4 Z-Line a hlavným filtrom H14 HEPA
Smery vypúšťania, ktoré možno regulovať pomocou krytu prietokovej clony, umožňujú podľa potreby zaplaviť čistý vzduch do požadovaných zón čistého vzduchu.
Optimálne zladené komponenty systému pre flexibilné aplikácie v oblasti ochrany pred vírusmi a prachom
Jednoduchá obsluha: Plne automatická nepretržitá prevádzka s nízkymi nárokmi na údržbu
Úspora zdrojov: 100% ekologické, bez chemikálií, bez námahy pri inštalácii
Vysoko kvalitné materiály a spracovanie: „Made in Germany" - originálna výroba spoločnosti Trotec, špeciálny vírusový filter s individuálnym testom a testovacím certifikátom
Úspora investícií: Maximálna ziskovosť vďaka bezstratovému čisteniu vzduchu priamo na mieste inštalácie
Flexibilné umiestnenie: Vďaka rozmerom v tvare kocky a uzamykateľnými kolieskami je TAC BASIC vždy pripravený na použitie tam, kde je to potrebné.
Na obrázkoch môže byť zobrazené špeciálne vybavenie alebo príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v základnej cene TAC BASIC.

Rozsah dodávky:
Čistič vzduchu TAC BASIC
1 x predfiltr G4 Z-Line 1 x filter
H14 podľa EN 1822 (filter ISO 45H ISO 29463)

Vezmite prosím na vedomie, že kryt prietokovej clony nie je súčasťou dodávky!

Nemecká federálna vláda a štáty podporujú investície do mobilných čističiek vzduchu,
či už pre školy, denné stacionáre, reštaurácie, kultúrnych pracovníkov alebo pracovníkov na voľnej nohe - s cieľom potlačiť koronovú pandémiu technickými riešeniami, federálna vláda a štáty podporujú investície do vysokých TAC BASIC výkonné čističe vzduchu s niekoľkými programami financovania.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie