Panel používateľa

Lokálna rekuperácia Dimplex DL 50 WH

Lokálna rekuperácia Dimplex DL 50 WH

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kvalitný nemecký decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla sa používa na riadené vetranie jednotlivých miestností. Inštalácia prebieha bez vzduchových kanálov priamo do vonkajšej steny. Zariadenie je preto zvlášť vhodné na dodatočnú montáž v prípade renovácie. Vetracia jednotka je vybavená dvoma tichými a kontinuálne bežiacimi ventilátormi EC. Použitý a zvlhčený vzduch je z miestnosti vypúšťaný von. Súčasne je do miestnosti dodávaný čerstvý ohriaty vzduch. Krížový proti prúdový výmenník tepla spätne získava teplo obsiahnuté vo vyfukovanom vzduchu na ohrievanie z vonku nasávaného vzduchu. Pri tomto modely funkcia proti mrazu bráni zamrznutiu výmenníka tepla pri nízkych vonkajších teplotách. Čisto biele plastové vnútorné veko zariadenia môže byť natreté náterom alebo oblepené fóliou vhodnej farby. V samotnom telese sú integrované vzduchové filtre a ovládací prvok so segmentovým displejom pre prevádzkový režim, signalizácia stavu filtra a chybové hlásenie. Na inštaláciu je potrebný okrúhly alebo štvorhranný otvor v stene s vonkajším stenovým panelom (DL 50 R, DL 50 Q alebo DL 50 Q2).

2039 € s DPH

Recyklačný poplatok: 2,49 €

Skladové číslo:

Výrobca: Dimplex

Decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla sa používa na riadené vetranie jednotlivých miestností. Inštalácia prebieha bez vzduchových kanálov priamo do vonkajšej steny. Zariadenie je preto zvlášť vhodné na dodatočnú montáž a v prípade renovácií.
Vetracia jednotka je vybavená dvoma tichými a kontinuálne bežiacimi ventilátormi EC. Použitý a vlhký vzduch v miestnosti je vypúšťaný von. Súčasne je do miestnosti dodávaný čerstvý vzduch. Krížový proti prúdový výmenník tepla spätne získava teplo obsiahnuté vo vyfukovanom vzduchu na ohrievanie vzduch ktorý sa nasáva z vonkajšieho prostredia. Funkcia proti mrazu bráni zamrznutiu výmenníka tepla pri nízkych vonkajších teplotách.
Čisto biele plastové vnútorné veko zariadenia môže byť natreté náterom alebo oblepené fóliou vhodnej farby. V samotnom telese sú integrované vzduchové filtre a ovládací prvok so segmentovým displejom pre prevádzkový režim, signalizácia stavu filtra a chybové hlásenie. Na inštaláciu je potrebný okrúhly alebo štvorhranný otvor v stene s vonkajším stenovým panelom (DL 50 R, DL 50 Q alebo DL 50 Q2).

Podrobný popis produktu:
Lokálna rekuperačná jednotka Dimplex DL 50 WH je vybavená vykurovacím telesom o výkone 200W pre predohrev vonkajšieho vzduchu pri veľmi nízkych vonkajších teplotách.

Súčasťou jednotky sú tiež efektívne EC ventilátory, účinnosť až 90%, s voľbou zo štyroch stupňov intenzity vetrania (15/30/45/55 m3 / h), dvoch zvláštnych prevádzok (len nasávanie, iba vyfukovanie) a automatickej prevádzky 10 m3 / h , veľmi tichý chod, príkon ventilátora 3,5 / 9,0 / 17,0 / 25,0 W, napájanie 1 / N / PE ~ 230V, 50Hz, rozmer vrátane tubusu pre zabudovanie DL 50 Q štvorcový priemer (rozmer 320 x 320 mm, hĺbka 320 až 480 mm - nastaviteľná hĺbka podľa obvodové múry), ovládanie rekuperačné jednotky (prepínanie režimov) priamo na jednotke.

Základná zostava (hrúbka steny 320 - 480mm) štvorcový otvor pre zabudovanie:

- lokálne rekueprační jednotka DL 50 WH

- tubus DL 50 Q - štvorcový prierez 320 x 320 mm, hĺbka 320 až 480 mm - nastaviteľná podľa obvodové múry

Voliteľne navyše:

- nástenný regulačný ovládač ACS WJR

- snímač kvality (CO2) vzduchu AQDL 50

- kryt tubusu v dizajne nerez plechu ABDL 50ST

- možnosť predĺženia tubusu DL 50 Q o nástavec DL 50 V, štvorcový pureza 320 x 320 mm, predĺženie o 160 mm á 1ks

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie